Zavrieť

Porady

Zmluva o dielo

Dobrý deň.
Mohol by niekto pomôcť alebo prípadne dať nejaký vzor na zmluvu o dielo medzi dodávateľom a odberateľom.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    bea26 Pozri príspevok
    Dobrý deň.
    Mohol by niekto pomôcť alebo prípadne dať nejaký vzor na zmluvu o dielo medzi dodávateľom a odberateľom.
    Ďakujem.

    Zmluva o dielo sa vyhotovuje medzi objednávateľom a zhotoviteľom....

    LANEA je offline (nepripojený) LANEA

    podnikatelka :-) LANEA
    ja tiez hladam zmluvu o dielo ale pre ucinkujucich na podujati..... vie mi niekto pomoct?

    marek.so je offline (nepripojený) marek.so

    marek.so
    Je aj taka zmluva o dielo kde by som nemusel stale menit datumy a sumy pri kazdej robote kturu mi dodavatel doda?ide hlavne o stavebne prace(buracie,pomocne,malovanie.....)?Dakujem
    Naposledy upravil marek.so : 03.01.09 at 19:36

    JDM je offline (nepripojený) JDM

    JDM
    Možem potvrdenú Zmluvu o dielo zaúčtovať ako faktúru došlú? Konkrétne 504../321? Jej úhradu následne 321../221..?Ďakujem.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    JDM Pozri príspevok
    Možem potvrdenú Zmluvu o dielo zaúčtovať ako faktúru došlú? Konkrétne 504../321? Jej úhradu následne 321../221..?Ďakujem.
    Zmluvy o diele účtujeme cez účet 518, nie ako predaj tovaru 504. Úhradu faktúry máš správne.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    JDM Pozri príspevok
    Možem potvrdenú Zmluvu o dielo zaúčtovať ako faktúru došlú? Konkrétne 504../321? Jej úhradu následne 321../221..?Ďakujem.
    Ak zmluva spĺňa náležitosti podľa ZoDP §71, môžeme ju pre účely tohto zákona považovať za faktúru.

    Baťuška je offline (nepripojený) Baťuška

    Baťuška
    Ahojte, môže firma s.r.o. uzatvoriť zmluvu o dielo (základný kurz vodičov motorových dopr. vozíkov) s fyzickou osobou ( má osvedčenie na takú prácu, zamestnaný v inej firme na TTP) nie živnostníkom?
    Aké pre nás plynú povinnosti? (daň, poistenia)

    chaoska je offline (nepripojený) chaoska

    chaoska
    Ahojte, ak sme uzatvorili zmluvu o dielo v r. 2008, zhotovenie diela - ukončenie je až v r. 2009, ako by som ju mala zaúčtovať. / na prelome rokov/ Ďakujem.

    chaoska je offline (nepripojený) chaoska

    chaoska
    chaoska Pozri príspevok
    Ahojte, ak sme uzatvorili zmluvu o dielo v r. 2008, zhotovenie diela - ukončenie je až v r. 2009, ako by som ju mala zaúčtovať. / na prelome rokov/ Ďakujem.
    vie niekto ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.