Zavrieť

Porady

kupele trencianske teplice

V juni idem do kupelov do trencianskych teplic. Poradite?? co je to za ubytovanie v ESPLANADE?? da sa to tam vydrzat?? da sa zmenit ubytovanie?kde tam kupelni hostia peru a zehlia? dakujem za info...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bezradná je offline (nepripojený) bezradná

    knihomol I. stupňa bezradná
    My sme akurát včera boli v Trenčianskych Tepliciach - otec je tam v kúpeľoch. On je ubytovaný v PAX-e, tam budeš mať podľa všetkého procedúry. Otec si to nevie vynachváliť, je veľmi spokojný aj s ubytovaním a aj s procedúrami. Ináč tá ESPLANADE je tiež na peknom mieste hneď na začiatku parku.

    bezradná je offline (nepripojený) bezradná

    knihomol I. stupňa bezradná
    mina12 Pozri príspevok
    diky, no len ten Pax je vo vyssej kategorii ako Esplanade:-( tam by som aj ja chcela...
    Vieš sranda je v tom, že on to má skoro zadarmo(1750,- Sk na 4 týždne) - to bude asi poisťovňou, otec je poistený v APOLLO.

    mina12 je offline (nepripojený) mina12

    mina12
    vsak aj ja som na druh pobytu A - t.j. vsetko hradi poistovna (po dopravnej nehode). len byvat sa mi nechce 4 tyzdne v dakom od veci zariadeni...

    mina12 je offline (nepripojený) mina12

    mina12
    dakujem za ochotu, ak nieco zistis, daj mi vediet, dost som z toho v strese ako tam bude:-)

    Stitch je offline (nepripojený) Stitch

    Stitch
    Svokra sa pred 2 týždňami vrátila z kúpeľov v Trenčianskych Tepliciach. Bola ubytovaná vo Viktorii - rovnaká kategória ako Esplanade - a nevedela si vynachváliť. Boli sme ju pozrieť a veľmi sa mi to páčilo. Izba mala samostatné WC, kúpeľňu so sprchou, TV. Bola dvojposteľová /keďže nechcela byť 3 týždne sama/ a bola veľmi útulná. Veľmi jej vyhovovalo, že nemá stravovanie priamo vo Viktorii, pretože hostia z PAXu sa sťažovali, že aj 3 dni nevyšli von, keďže majú všetko pod nosom v jednom objekte. Všetky kúpeľné domy v areáli sú v dosahu 300-500 m od PAXu. Takže žiadne strachy.

    kupele trencianske teplice

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.