Zavrieť

Porady

Kurzove rozdiely

Chcem sa spytat na uctovanie kurzovych rozdielov:

15-teho dostane zamestnanec zalohu na sluz.cestu 1000 Euro s kurzom 33,- Sk t.j. 33.000,- Sk.(pouzity kurz nakupu valut)

28-ho donesie vyuctovanie na 800,- Euro. Aky kurz pouzijem? (NBS alebo nákup valut)

A aky kurz pouzit na vratenych 200,- EURO (kurz nakupu valut?)


Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    48912 Pozri príspevok
    Chcem sa spytat na uctovanie kurzovych rozdielov:

    15-teho dostane zamestnanec zalohu na sluz.cestu 1000 Euro s kurzom 33,- Sk t.j. 33.000,- Sk.(pouzity kurz nakupu valut)

    28-ho donesie vyuctovanie na 800,- Euro. Aky kurz pouzijem? (NBS alebo nákup valut)

    A aky kurz pouzit na vratenych 200,- EURO (kurz nakupu valut?)


    Dakujem
    Vyúčtovanie bude kurzom dňa vyúčtovania, odpočet zálohy kurzom jej poskytnutia.

    48912 je offline (nepripojený) 48912

    48912
    Zauctovala som vyuctovanie kurzom predlozenia dokladov. Dalsim dokladom som zuctovala poskytnutu zalohu kurzom poskytnutia. S akym kurzom mam do pokladne prijat nespotrebovanu cast zalohy? NBS den vyuctovania alebo kurz poskytnutia zalohy?

    Pripadne prosim o nejake materiali kde by som si mohla nastudovat uctovanie kurzovych rozdielov.


    Dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.