Zavrieť

Porady

Nechajte sa inšpirovať

Pár fotiek ako si namaľovať steny alebo čo tak nový krb?
Naposledy upravil Fabiana : 19.01.10 at 19:38
Usporiadat
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Tie krby su perfektne. Uz len mat vlastny moderny domcok a hrcu peniazkov na zariadenie ...........
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
No len kde zohnat tak sikovneho maliara?????Krby su super, dost sice netypické, ale pekne, uz mi chyba len velky dom kde to zrealizovat......
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

katarina.j Pozri príspevok
No len kde zohnat tak sikovneho maliara?????Krby su super, dost sice netypické, ale pekne, uz mi chyba len velky dom kde to zrealizovat......
maličkosť
0 0
josiph68 josiph68

josiph68 je offline (nepripojený) josiph68

BOMBASTICKÉ!fresky nenormálne,len je vidieť,že je to jeden maliar,alebo jeden štýl.chce to fantáziu a prispôsobiť okoliu-zakomponovať.je to pastva pre oči.
krby sú nenormálne,je to hračkarenie sa a to sa mi páči!
0 0
Fabiana Fabiana

Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

Naposledy upravil Fabiana : 19.01.10 at 19:38
0 0
Rosch Rosch

Rosch je offline (nepripojený) Rosch

Uff - tak to nemá chybu - klobúk dolu!
0 0
tixi tixi

tixi je offline (nepripojený) tixi

Stylove, neopozerane a velmi zaujimave. K modernemu domceku=moderny styl.
Kto ma rad klasiku, tak, mozno bude blizsie k realite po prezreti prilozeneho obrazku
krb.jpg  
0 0
Fabiana Fabiana

Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

Ešte pár namaľovaných stien. Naozaj krásne inšpirácie!!!
Naposledy upravil Fabiana : 19.01.10 at 19:36
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

perfektné...
Nemáte niekto také jednoduchšie vzory, čo by si mohol urobiť aj zručnejší šikovnejší kutil???

Kolegyne spomínali nejakú reláciu na JOJ-ke - zariaďovanie bytu, vraj aj nejaké obrazce maľovali v izbách.....
AK niekto viete stránku alebo sú nejaké šablóny, prosím poraďte....
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Obrazce to síce nie sú, maľovanie to však je. Pozri Kreatívne techniky.
0 0
Fabiana Fabiana

Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

Krby






0 0
ami2 ami2

ami2 je offline (nepripojený) ami2

http://www.wallpainting.sk/index.php...age=referencie

Moja suseda sa inšpirovala týmito obrázkami. Maľovala si to sama. Je laik s výtvarným cítením.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
To už áno.http://bydleni.idnes.cz/odvazna-mlad..._osobnosti_rez
0 0
vankusik29 vankusik29

vankusik29 je offline (nepripojený) vankusik29

atramka Pozri príspevok
perfektné...
Nemáte niekto také jednoduchšie vzory, čo by si mohol urobiť aj zručnejší šikovnejší kutil???

Kolegyne spomínali nejakú reláciu na JOJ-ke - zariaďovanie bytu, vraj aj nejaké obrazce maľovali v izbách.....
AK niekto viete stránku alebo sú nejaké šablóny, prosím poraďte....
ahoj su aj sablony dostat kupit, ale my sme malovali vzory na stenu nasledovne. Najdes si na nete obrazok, ulozis do pocitaca a cez projektor premietnes na stenu. Na stene si ceruzkou obkreslis obrysy, vypnes projektor a vymalujes ako obrazok v omalovanke. Treba pri tom len pevnu ruku...
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

vankusik29 Pozri príspevok
ahoj su aj sablony dostat kupit, ale my sme malovali vzory na stenu nasledovne. Najdes si na nete obrazok, ulozis do pocitaca a cez projektor premietnes na stenu. Na stene si ceruzkou obkreslis obrysy, vypnes projektor a vymalujes ako obrazok v omalovanke. Treba pri tom len pevnu ruku...
super nápad, ja som kedysi maľovala deťom izby síce voľnou rukou, oblačily, postavičky, autá...ale také väčšie tvary je predsa len lepšie mať načrtnuté.
0 0
jozzoo jozzoo

jozzoo je offline (nepripojený) jozzoo

som milý a sympatický...juuj - čo to tu len smrdí?........:) ...viac
vie mi niekto poradiť kde by som mohol získať katalógy domov - či už ako stavieb resp. aj ich interiérové rozriešenie? radšej uprednostním papierovú formu katalógov - pred elektronickým spracovaním. Kľudne aj z min. roku a hlavne ak by boli zadarmo...
0 0
Ferdosondo Ferdosondo

Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

jozzoo Pozri príspevok
vie mi niekto poradiť kde by som mohol získať katalógy domov - či už ako stavieb resp. aj ich interiérové rozriešenie? radšej uprednostním papierovú formu katalógov - pred elektronickým spracovaním. Kľudne aj z min. roku a hlavne ak by boli zadarmo...
Prajem Ti nech Ťa optimizmus neopúšťa, ale ak chceš stavať musíš sa pripraviť na to, že na tak smiešnych sumách, ako stoja katalógy domov sa nedá šetriť. Ak to myslíš vážne a chceš stavať, tak sa priprav na "iné" výdavky. A ak na to nemáš, radšej ani neuvažuj o stavbe domu.
0 0
jozzoo jozzoo

jozzoo je offline (nepripojený) jozzoo

som milý a sympatický...juuj - čo to tu len smrdí?........:) ...viac
Ferdosondo Pozri príspevok
Prajem Ti nech Ťa optimizmus neopúšťa, ale ak chceš stavať musíš sa pripraviť na to, že na tak smiešnych sumách, ako stoja katalógy domov sa nedá šetriť. Ak to myslíš vážne a chceš stavať, tak sa priprav na "iné" výdavky. A ak na to nemáš, radšej ani neuvažuj o stavbe domu.

ooo to iste nie - tie sumy iste neberiem vážne - mne ide len o inšpiráciu,
0 0
yukaya yukaya

yukaya je offline (nepripojený) yukaya

a kde su obrazky?
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Fabiana...kam zmizli tie obrazy ...prilož ich nanovo..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať