Zavrieť

Porady

Pre Richarda!

Ako sme mohli zabudnúť na Richarda! Máme po daňových priznaniach, všetko sme zmákli bez ujmy na zdraví. Takže Ti Richard všetci ďakujeme za tento zmysluplný stánok, od ktorého sme tu všetci závislí.
No a ešte k tomu máš v nedeľu meniny!
Takže, milý Richard, všetko len to najlepšie , a dnes keď budem doma zapíjať I.Q pripijem si na Tvoje zdravie.
Usporiadat
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Dokelu ani ja nie som v nedeľu on - takže Richard všetko NAJ, verím že to musí byť dobrý pocit pri srdci, keď vieš koľkým ľuďom na tom našom milovanom Slovensku si pomohol Ak by to platilo o tom štikútaní, tak sa v nedeľu uštikútaš ako budeme na teba všetci myslieť a vidíš, stále si sem nedal nových smajlíkov, žeby sme ti mohli aspoň ružičku či srdiečko poslať, takže len veľa
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

Všetko povedané, všetko napísané...
Pripájam sa aj ja, nech nám to tu spolu šliape ešte dlho predlho
0 0
Majka Majka

Majka je offline (nepripojený) Majka

Vsetko najlepsie.
0 0
anka1 anka1

anka1 je offline (nepripojený) anka1

...niet čo dodať. Vrelá vďaka za "PORADU" a všetko NAJ!
0 0
Monika Monika

Monika je offline (nepripojený) Monika

Veľmi pekne ďakujeme na túto PERFEKTNÚ stránku - NAŠU PORADU, ktorá všetkým veľmi pomáha a drží nás nad vodou a k meninám všetko len to NAJ :-)))

Ďakujeme Richard !!!
Monika
0 0
alena alena

alena je offline (nepripojený) alena

všetko najlepšie
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Všetko najlepšie k meninám .
0 0
Lucy Lucy

Lucy je offline (nepripojený) Lucy

Všetko najlepšie.
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Pripajam sa aj ja k blahozelaniu. Richard, vsetko najlepsie k meninam a vdaka za super napad a jeho realiziovanie. Bol to ozaj napad za milion. Zda sa, ze nam to aj nejaky ten milionik usetri a hlavne mebudu nam musiet nosit buchty do Ilavy . Samozrejme vdaka aj vsetkym prispievajucim.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
vsetko najnajnajnaj aj odo mna.
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Pripájam sa aj ja a prajem všetko najlepšie, nech sa Ti splnia všetky Tvoje sny Aj tie najtajnejšie.[
Naposledy upravil TOKY : 01.04.05 at 16:46
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

ja tiez :-)
teda: pripajám sa aj ku gratulácii aj k poďakovaniu za poradu
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Richard, želám všetko najlepšie
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Hurrá!!!! Viem, že nie som v správnej téme, ale som tak rada, že už viem pridať aj smejkov do svôjho príspevku
0 0
Bibika22 Bibika22

Bibika22 je offline (nepripojený) Bibika22

Všetko najlepšie Richard a veľká vďaka.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Richard, dnes je sviatok všetkých ekonómov a účtovníkov, trošku je to aj sviatok môj, ďakujem ti za blahoželanie aj za pomoc počas chmúrnych marcových dní. Želám ti k meninám zdravia, šťastie a veľa takých vynikajúcich nápadov ako táto Porada.
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

...........Všetko najlepšie........
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Týmto chcem pogratulovať k Vašim sviatkom, prajem Vám veľa zdravia, šťastia, lásky a úspechov a zároveň Vám ďakujem, že RICHARD sprístupnil túto stránku, a našlo sa kopec ľudí tak ako ONDREJVLA, ktorí chcú ľuďom pomáhať zo srdiečka a vo svojom voľnom čase.
macko.jpg  
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Chcela by som sa aj ja pripojiť ku gratuláciám, ale hlavne uznanie za nápad zriadiť túto stránku. Som na porade zaregistrovaná od februára, našla som ju náhodou.Keď môžem snažím sa pomôcť, keď potrebujem podučím sa, keď potrebujem rozveselím sa, keď potrebujem zabavím sa. Skutočne úprimne sa vyznávam z toho, že tento rok mi porada veľmi pomohla psychicky a odborne prekonať prebdievané noci a dni pri spracovávaní účtovníctva: Veľmi sa teším, že tu cítim skupinu pracovitých, chtivých po vedomostiach a hlavne vtipných a veselých ľudí. Všetkým vďaka
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Pripájam sa aj ja ku gratuláciam... všetko tu už bolo predo mňou napísané, tak len, že som rada, že tá porada je :-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať