Zavrieť

Porady

Google Adwords

Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o radu ohľadom účtovania Google Adwords. Google Adwords poskytuje reklamné služby na nete. Firma si predplatí nejakú čiastku a v nej má zahrnutý určitý počet kliknutí na Google.
Donedávna Google Adwords (Írsko) vystavovala riadne faktúry s poznámkou oslobodenia od DPH aj so všetkými údajmi odberateľa aj dodávateľa služby.
Posledne však Google Ad. doložila jedine potvrdenie o platbe. Na potvrdení je uvedený len názov našej firmy a adresa dodávateľa, ale bez IČ DPH.
Neviem si poradiť s tým, či môžem na základe tohto dokladu (zaslaného samozrejme len elektronicky) účtovať samozdanenie DPH a tiež, či si môžem dávať uvedenú službu do nákladov. Vopred ďakujem za každú radu.
Faktúru som si od nich žiadala, ale silne pochybujem, že sa mi podarí ju z nich dostať.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Peter33 je offline (nepripojený) Peter33

    Peter33
    ja mam tiez podobny problem a vobec si stym neviem rady? a zatial platbu evidujem ako poskytnuty preddavok.

    rasub je offline (nepripojený) rasub

    rasub
    Ak sa niekto s týmto problémom ešte trápi, našla som na stránke GOOGLE, tlačia sa mesačné faktúry, v zložke Môj účet, nastaví sa požadované obdobie, klikne sa na pravo mesačná fakturácia, a vytlačí sa faktúra za celý mesiac.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.