Zavrieť

Porady

ŠKD

Dobrý deň.
22 rokov pracujem ako kvalifikovaná vychovávateľka
v ŠKD. Zaradená som do 9. plat. triedy a odpočítavajú mi 3 roky praxe. V júni 2007 som ukončila bakalárske štúdium na Žilinskej univerzite, fakulte prírodných vied (študijný program: pedagogika - sociálna pedagogika).

Prosím Vás o odpoveď:
1)
Mám nárok na to, aby mi už neodpočítavali 3 roky praxe?

2)
P.riaditeľka nariadila učiteľkám zostávať v škole do14,00 hod. a vychovávateľkám nástup do práce o 1,5 hod. skôr. Ja mám 27 hodinový pracov. úväzok týždenne a prerušovanú pracov. dobu (chodím na rannú službu, potom idem domov a znova nastupujem na poobedňajšiu službu). Platí toto nariadenie aj pre vychovávateľky?

Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

    judita1971
    27 hodín týždenne nie je tvoj týždenný pracovný čas. Tvoj pracovný čas je 37, 5 hodín týždenne bez obedňajšej prestávky. Na stránkach MŠ SR je zverejnený vzorový pracovný poriadok pedagogických zamestnancov - preštuduj si článok 13. Tam máš odpoveď na svoju otázku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.