Zavrieť

Porady

Windows Vista SP1

prosím poraďťe mi, či mám sťahovať Service Pack 1 pre český Windows Vista, alebo mi ho stiahne automaticky cez winupdate. Jedná sa o to, že to má cez 500 MB. Automatické aktualizácie mám nastavané.

http://download.microsoft.com/downlo...-X86-wave1.exe
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    jess Pozri príspevok
    A možno je tam už aj ten program na testovanie pravosti softwaru
    Nemám problém, nakoľko operačný systém mám legálny.

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Nerobím s Vistou, ale zaujímalo by ma, že keď si mal zapnuté automatické aktualizácie - nerobilo ich? Resp. v XP sa dá spustiť WindowsUpdate a on spraví kontrolu potreby aktualizácie, t.j. vypíše zoznam súborov na stiahnutie...

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    áno, práve preto som sa pýtal, že nezobrazilo ako bežný update. POznám dobre aj XP.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Ak pre XP vyjde nejaky patch, tak ak su zapnute auto aktualizacie, tak patch sa aplikuje a tak to ide stale....
    Ak uz MS vydal niekolko 10tky patchov tak pocase sa ich rozhodne zbalit a vyda to ako Service Pack, takze ak sa ti auto. aktualizuju patche, tak ti asi SP netreba (je to pre tych, ktory si kupia Vistu a zatial tam ziadne patche nemaju)
    Po lopate povedane

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.