Zavrieť

Porady

rifle

Dobry den poradaci,
chcem vas poprosit o radu. Kupila som si rifle u cinana a aj ked som ich oprala tak pustaju farbu, podla Vas je to dovod na reklamaciu? Dakujem za rady a zelam pekny den :-) Paaaaa
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    idaret Pozri príspevok
    Dobry den poradaci,
    chcem vas poprosit o radu. Kupila som si rifle u cinana a aj ked som ich oprala tak pustaju farbu, podla Vas je to dovod na reklamaciu? Dakujem za rady a zelam pekny den :-) Paaaaa
    To je ten čínsky tovar.

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    Sestra reklamovala a chodila ich tam otravovať 2 mesiace a nakoniec jej dali peniaze. Neprala ich, len ich mala prvýkrát a mala pod nimi biele nohavičky. Tie sa už ani nedali oprať. Nechceli jej najprv zobrať, lebo vraj ich mala už oblečené?!... No keď zvýšila hlas a povedala že na nich pošle ŠOI-ku tak jej to vzali.

    mamminta je offline (nepripojený) mamminta

    mamminta
    ahoj,
    tiež si myslím, že reklamovať treba. Iné je, ako sa zachová predajca, jednoznačne si však myslím, že tam nárok na reklamáciu je...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Nárok máš, len či budeš mať nervy sa dohadovať s nimi.Najskôr ťa budú presviedčať,že si ich zle prala,že máš zlý prášok a tak... Potom sa budú robiť,že nerozumejú po slovensky.
    Keď budú neochotní,pýtaj si údaje firmy a zapíš si ich, s tým,že ideš na ŠOI.(nezabudni sa tváriť stráášne dôležito) Kámoške to pomohlo.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.