Zavrieť

Porady

poistenie za škodu spôsobenú zamestnancom

vie mi niekto poradiť niečo ohladne poistenia za škodu, ktorú spôsobí zamestnanec. ...napríklad ked DU vyrúbi zamestnávateľovi pokutu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Denda je offline (nepripojený) Denda

    Denda
    SAIVI Pozri príspevok
    vie mi niekto poradiť niečo ohladne poistenia za škodu, ktorú spôsobí zamestnanec. ...napríklad ked DU vyrúbi zamestnávateľovi pokutu.
    Pozrite link:
    http://www.porada.sk/t50801-skoda-sp...estnancom.html

    SAIVI je offline (nepripojený) SAIVI

    SAIVI
    dakujem.
    ...mne ale nejde o to uchránit sa pred zamestnávatelom - pred vymáhaním prípadnej pokuty, ale hladám nejaké riešenie , ako to zabezpeciť dopredu, ako sa poistiť. ...nejaký poistný produkt ktorý može zamestnávateľ uzatvoriť pre svojich zamestnancov, ktorý by ho zabezpečoval v prípade takejto situácie.

    Denda je offline (nepripojený) Denda

    Denda
    SAIVI Pozri príspevok
    dakujem.
    ...mne ale nejde o to uchránit sa pred zamestnávatelom - pred vymáhaním prípadnej pokuty, ale hladám nejaké riešenie , ako to zabezpeciť dopredu, ako sa poistiť. ...nejaký poistný produkt ktorý može zamestnávateľ uzatvoriť pre svojich zamestnancov, ktorý by ho zabezpečoval v prípade takejto situácie.
    To poistenie si uzatvárate vy ako zamestnanec za škodu, ktorú môžete spôsobiť zamestnávateľovi napr. pri výkone práce.

    SAIVI je offline (nepripojený) SAIVI

    SAIVI
    ...a nemože zamestnávateľ uzatvoriť na svoje meno poistenie na všetkých zamestnancov? ...alebo sa dať poistiť on, pre prípad pokuty z nejakého uradu, alebo škody sposobenej inému podnikateľovi?
    ...keby mi niekto mohol doporučiť nejaku poisťovnu, kde ma uzatvorenú takúto zmluvu....

    Denda je offline (nepripojený) Denda

    Denda
    SAIVI Pozri príspevok
    ...a nemože zamestnávateľ uzatvoriť na svoje meno poistenie na všetkých zamestnancov? ...alebo sa dať poistiť on, pre prípad pokuty z nejakého uradu, alebo škody sposobenej inému podnikateľovi?
    ...keby mi niekto mohol doporučiť nejaku poisťovnu, kde ma uzatvorenú takúto zmluvu....
    To sú dve zmluvy. Jednu uzatvorí podnikateľ - zamestnávateľ za škodu spôsobenú v súvislosti s výkonom povolania inému podnikateľovi a druhá zmluva je pre zamestnancov.
    Takéto zmluvy uzatvára aj Allianz, Kooperatíva.

    poistenie za škodu spôsobenú zamestnancom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.