Zavrieť

Porady

TAX

zdravim Vas, ktori este aj v nedelu pracujete,
mam problem, (a kto ho nema:-)
  1. v minulom roku 07 som pracoval jak ... na zivnost.
  2. 9-12.2007
  3. zarobok jak blesk som ZTP a 3 decka v mojej opatere
  4. byvala manzelka si oplatnila odpocet dane
  5. jasom od uct. dostal, ze mi este zaplati D-urad resp. statna kasa nejaky ten preplatok
  6. mal som na zivnost mandatnu zmluvu a do nej sa vliezol TZV. sprostredkovatel prace.
  7. uctoval mi akoze ja robim pre neho, ale faktury su tazko zmetocne, bo tvrdil, ze mi bude robit aj fgakturacie a su tam uvedene nezmysly.
  8. napriklad iny udaj v ICO dodavatel +iny udaj odberatel, no proste co FRAKTURA to cela XRBTICA.
  9. ja som urobil d-priznanie v celej vyske prijmu podla pravdy a bankoveho vypisu
  10. ten pan podnikatel ma teraz "vydiera" ze som porusil zakon
  11. ide vlastne o merchandising kde ja som spravil mandatnu zmluvu a firmou "A" a on akoze sprostyredkovatel prace ma obral o cca xxxSKK
neviem ako to riesit dalej, je to podvod alebo aj mna budu postihovat "je mi jedno ja ho aj tzv-utopim v podnikani lebo mi sahol na podstatu"
ako riesit?
je nejaky pravne dostupny prostriedok ako sa domoct svojho?
nexcel mi dat peniaze kym mu nezaplatim za tovar v zaruke!! V Hypermarkete predsa nezodpovedam za tovar (kradeze+prevzatie+skladove hospodarstvo+hmotnu zodpovednost +ZARUKY na tovare)!

poprosim o zalozenie new temy panom adminom lebo si myslim, ze taketo okradacky suu denne a budu fungovat dovtedy, kym im niekto po prstox neklepne zakonnym sposobom.

este raz vdaska a prepacte ze zatazujem problemami, kt. nemaju spojitost s uctovnictvom

s pozderavom SWWAP
este raz vdaka

neviem ako sa nastavi aby mi prisli pripadne odpovede na danu problematiku.
ahoj Pavel
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.