Zavrieť

Porady

ROGOZNICA

Prosím názory. V lete ideme 5 rodín s malými deťmi do Rogoznice - Chorvátsko. Tu na Porade som dostala dobrý tip. Ubytovanie blízko pláže. Podľa foto na nete, oblasť sa nám zdá super. Zálohu máme zaplatenú. Avšak dostali sme info, že Rogoznica - nič moc. Som z toho trochu nešťastná, nakoľko som za výber Rogoznice zodpovedná. Kto ste tam bol napíšte niečo o tejto dedinke.....
Naposledy upravil mivera : 27.04.08 at 19:36
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    My sme tam boli pred 2 rokmi.Záleží od toho, čo od toho očakávaš. Ja som bola spokojná. Je tam komornejšia atmosféra, nie sú tam (vtedy neboli) tobogány a pod, ale my máme radšej taký kľud ako nejaké veľké stredisko. Aj domáci boli milí. Keď tam budete, treba ísť na výlet do mestečka Trogir, je nádherné.

    fajnovka je offline (nepripojený) fajnovka

    fajnovka
    Ahoj
    no v Rogoznici som bola - je tam vybudovaný super prístav pre jachty ale samotná dedinka ma moc neoslovila - a hlavne tam absentovali pláže, môj názor je že je dosť nevhodná pre rodiny s malými deťmi
    Odporučila by som blízky Primošten.
    Anka

    nela07 je offline (nepripojený) nela07

    nela07
    Ahojte, aj my sa práve rozhodujeme, či ísť do Rogoznice s malým dieťaťom, máte ešte niekto skúsenosti?

    nela07 je offline (nepripojený) nela07

    nela07
    ďakujem Blanka tú stránku som včera pozerala, ale chcela som vedieť názory. Ale asi čo človek, to iný názor. Keby sme nešli s dieťaťom tak nemám také obavy, ale hľadáme niečo už týždeň a nevieme sa rozhodnúť a navyše chceme odísť už zajtra.

    mivera je offline (nepripojený) mivera

    mivera
    [ahoj Nela, napísala som súkromnú správu. Boli sme v Rogoznici, a tieto pláže, čo sú v predchádz. príspevku- nepoznám, pretože má Rogoznica veľa častí. Za mostom sa nachádza stará Rogoznica, ale pláže tam nie sú vhodné pre deti, ale večerná prechádzka je super.

    silviaz je offline (nepripojený) silviaz

    silviaz
    Ahojte

    no pred dvoma rokmi sme isli autom do Chorvatska mali sme vybavene ubytko v sukromi v Rogoznici ked sme prisli a uvideli radsej sme isli inde. Prostedie prijemne ale s malymi detmi by som tam nesla. Plaze boli male na mnohych neboli sprchy, moznost zabavy pre deti bola silne obmedzena. Neviem ci je tak v celej Rogoznici ale povedali nam ze budeme 150 m od plaze, ale zabudli povedat ze medzi hotelom a plazov je v tych 150 metrich aj dvojprudova hlavna cesta . Hoteliky boli velmi pekne a domaci mily ale ked som si predstavila ako my tam budu deti behat cez cestu ked si nieco zmyslia tak ma zalial studeny pot.
    Nakoniec sme sa kusok vratili a boli v Omisi dalsi rok sme boli v dedinke Medici kusok od Lokvi - Rogoznice. Mali sme prenajaty maly apartman v sukromi dvadsat schodov k sukromnej plazi. Pokoj klud ale to sme oli bez deti, tie by sa nam tam zas unudili. Takze vzdy je to o tom aku dovolenku ktora rodina potrebuje.



    Pa

    nela07 je offline (nepripojený) nela07

    nela07
    Ahojte, ďakujem za odpovede. Nakoniec sme boli pri Trogire, ale v Rogoznici sme sa boli pozrieť. Pláže nie veľmi dobré ba až strašné, to čo som videla, ľudia sedeli na pol metrovom múriku - ale to bolo tam, kde sme zaparkovali, inde trošku lepšie. Ale na ponuke , čo som pozerala boli odfotené pekné kamienkové pláže, len neviem, v ktorej časti to bolo.Boli sme sa ale pozrieť na jazero Dračie oko, ktoré stojí za to. Aspoň mne sa tam veľmi páčilo.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.