Zavrieť

Porady

poradit tlaciaren

cawte poradaci!!!!
Vie mi tu niekto poradit na autach co sa robia polepi naprikladat celeho auta ako je redbull alebo ako ma realitna kancelaria mmreality polepene cele auto..alebo auta co maju nejaku raklamu nalepenu na celom aute...alebo co maju nejake firmy nalepene na auta nazov firmy, sidlo, telefon.

Viete mi poradit ze aka tlaciaren sa pouziva na tacenie takych foli a ake folie sa pouzivaju!!!!!mohli by ste mi napisat nazov takeho stroja aj znacku a popripade by sme mi mohli poslat foto tej tlaciarni na email mm.carens@gmail.com
Dakujem s pozdravom Michal
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Madam Kurie je offline (nepripojený) Madam Kurie

    Predseda SVB Madam Kurie
    Canon Pixma 8500 má 8 farebných náplní a tlačí Formát A3
    Alebo PIXMA iX4000
    Folie : 3M™ Fólie CG3460 pre atramentové tlačiarne
    Naposledy upravil Madam Kurie : 29.04.08 at 16:34

    Doktor0 je offline (nepripojený) Doktor0

    Doktor0
    alebo ako su polepi foli ako maju policajti na autach ze POLICIA a ten zeleny pas...to myslim aby ste ma pochopili ze co chcem...poradte mi prosim aku tlaciaren mam pouzivat na tlacenie takych foli a ake folie mam pouzivat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    DUFAM ZE SA NIEKTO TAKY NAJDE MEDZI NAMI A POARDI MI DAKUJEM

    Madam Kurie je offline (nepripojený) Madam Kurie

    Predseda SVB Madam Kurie
    Mimaki tlačiareň , ktorú zháňaš.http://www.mimaki.co.jp/english/top/index.php

    Vyrezávací ploter Mimaki CG-130EX má maximálnu efektívnu šírku vyrezávania 1300 mm a rýchlosť do 80 cm/s.

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    Doktor0 Pozri príspevok
    cawte poradaci!!!!
    Vie mi tu niekto poradit na autach co sa robia polepi naprikladat celeho auta ako je redbull alebo ako ma realitna kancelaria mmreality polepene cele auto..alebo auta co maju nejaku raklamu nalepenu na celom aute...alebo co maju nejake firmy nalepene na auta nazov firmy, sidlo, telefon.

    Viete mi poradit ze aka tlaciaren sa pouziva na tacenie takych foli a ake folie sa pouzivaju!!!!!mohli by ste mi napisat nazov takeho stroja aj znacku a popripade by sme mi mohli poslat foto tej tlaciarni na email mm.carens@gmail.com
    Dakujem s pozdravom Michal
    Na takéto veci sa používajú veľkoformátové tlačiarne alebo plotre. Napr. Canon ImagePROGRAF alebo HP designjet 110plus .
    davam zapravdu chlapovi.

    taketo veci sa tlacia na produkcnych strojoch jednak lebo je vysledok kvalitnejsi, potom lebo su schopne vytlacit v casovom horizonte podstatne viac uloh a do tretice lebo naklady na tlac su niekolkonasobne nizsie ako pri domacej Pixme...


    SUMA SUMARUM:
    pokial si chces vytlacit jednu, dve, pat nalepiek na auto je dostupnych dost tlaciarni pre smrtelnikov

    pokial by si sa tym chcel zivit, odloz si minimalne 200.000 na produkcny stroj. MINIMALNE

    Pru je offline (nepripojený) Pru

    Pru
    ahojte, chcela by som sa opýtať či sa dajú plniť náhradným atramentom aj náplne 88 z HP 7700? Doteraz som mala 1350 hp, tam som vybrala kazetu a naplnila injekciou, ale asi u tých 88 to nepôjde. ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.