Zavrieť

Porady

Bactevir

Ahojte, má nikto z vás, prosím, skúsenosti s liečivom na prírodnej báze Bactevir? Môj 33 mesačný syn má problémy s nosnou mandľou- odkedy navštevuje škôlku, krčný lekár odporúča vybratie mandle, iní hovoria nechať a liečiť napr. tým Bactevirom. Lieky, ktoré bral resp. berie- Aerius, Flixotide, Ventoline, Sterimar, Zyrtec už neberie a nejaké modré či priesvitne zarobené kvapky do nosa. Ďakujem...pekný deň.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lindusaaa je offline (nepripojený) lindusaaa

    lindusaaa
    Nie som odbornik a ani nemam skusenosti s tymto liekom, ale ja by som to skusila. Z vypisanych liekov usudzujem, ze syn je alergik(astmatik), skus sa spytat na nazor aj imunoalergologa.
    Mne(asi ako 5 rocnej) vybrali nosne mandle,co som bola neustale chora a tiez som bola u imunoalergologa, napisala mi injekcie(histagu myslim) a mala som asi tri roky pokoj.
    A ten Ventolin, to je inhalator? Lebo ja ho mam ako "prvu pomoc" ked nemozem dychat, neberiem ho pravidelne.

    Stanley.P je offline (nepripojený) Stanley.P

    Stanley.P
    ĎAKUJEM,
    Ventolin má len pri kašli, raz mal zápal pľúc a odvtedy navštevujeme aj alergológia, hoci alergiu mu z klas. odberu krvi nezistili, testy mu chcú robiť v lete. Nechcem ho toľko trápiť...ak sú na vine mandle, nech idú von.

    zlatat je offline (nepripojený) zlatat

    zlatat
    Stanley.P Pozri príspevok
    ĎAKUJEM,
    Ventolin má len pri kašli, raz mal zápal pľúc a odvtedy navštevujeme aj alergológia, hoci alergiu mu z klas. odberu krvi nezistili, testy mu chcú robiť v lete. Nechcem ho toľko trápiť...ak sú na vine mandle, nech idú von.
    Najhoršie na tom je, že to nemusia byť nosné mandle - teda príčina problémov tvojho synčeka.

    Môj mladší ( 18 mesačný ) tiež berie - inhalačný sprey ECOBEC, v prípade potreby Ventolin, Xyzal a chodíme k pneumo - ftizeologičke, ktorá mi vravela, že tie zápaly pľúc, priedušiek, zápaly stredného ucha kľudne môžu byť aj alergického pôvodu - vraj nemusí byť na vine nosná mandľa.
    A ževraj do 5 rokov nosná mandľa zvykne dorastať - to mi vraveli na ORL, tak buď múdra.

    lindusaaa je offline (nepripojený) lindusaaa

    lindusaaa
    Presne tak, ja beriem Aerius, na alergiu a tiez Zyrtec je antihistaminikum(neviem preco mal Aerius aj Zyrtec), ten Ventolin mam ako prvu pomoc, ak by doslo k astmatickemu zachvatu, mam totiz to alergicku astmu.
    Kedze je teraz sezona, ktora tento rok zacala velmi skoro(mam problemy uz od februara), tak to moze suvisiet s alergiu. Alergia oslabuje imunitu a preto moze byt viacej nachylnejsi na rozne ochorenia, ktore by telo za inych okolnosti bezproblemov zvladlo.
    Urcite pockaj na to testovanie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.