Zavrieť

Porady

Problém s internetom

Dobrý deň. Kto mi vie rýchlo poradiť-keď si chcem niečo otvoriť napr. v maily prílohu stále mi to zruší na error a vyhodími internet až na plochu,čo to je?Poraďte rýchlo. Díky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    kečo Pozri príspevok
    Dobrý deň. Kto mi vie rýchlo poradiť-keď si chcem niečo otvoriť napr. v maily prílohu stále mi to zruší na error a vyhodími internet až na plochu,čo to je?Poraďte rýchlo. Díky.
    Skús to popísať trochu zrozumiteľnejšie .

    kečo je offline (nepripojený) kečo

    slobodna,zadaná kečo
    Keď som napr. v maily otvorim si správu a mám v nej prílohu,keď na ňu kliknem tak mi to vyhodí tabuľku a v nej je 1 kolonka error a ďalšia kolonka je poslať správu o chybe.

    pepo_p je offline (nepripojený) pepo_p

    2 zamestnania a pracujem do roztrhania :-D ...viac pepo_p
    Tvoj asociovaný program, ktorý by sa mal spustiť pri otváraní prílohy je zrejme nem-funkčný. Skús popísať pri akých prílohách ti to robí (určite nie pri všetkých). a prípadne preinštaluj ten program.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    nerozumiem tomu "vyhodími internet až na plochu" pozeras si postu, cez win clienta, alebo cez webove rozhranie ?

    kečo je offline (nepripojený) kečo

    slobodna,zadaná kečo
    Pozerám si poštu v centrum.sk a keď si otvorím prílohu tak mi to vihodí error internet a musím zasa odznova prihlásiť na centrum.sk.

    mamina h. je offline (nepripojený) mamina h.

    mamina h.
    kečo Pozri príspevok
    Pozerám si poštu v centrum.sk a keď si otvorím prílohu tak mi to vihodí error internet a musím zasa odznova prihlásiť na centrum.sk.
    podobny problem ma tieto dni www.gmail.com, uz oznamili, ze o probleme vedia a riesia to, moze byt, ze problem nie je na tvojej strane, pouzivas to uz dlho? skusila si to aj z ineho pocitaca?

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    kečo Pozri príspevok
    Pozerám si poštu v centrum.sk a keď si otvorím prílohu tak mi to vihodí error internet a musím zasa odznova prihlásiť na centrum.sk.
    Neviem ako na centrume, ale ja mam na sezname a prilohy, ktore su v poste, tak sa daju rovno otvorit, alebo ulozit. Skus si prilohu ulozit na HDD a tak ju skus otvorit
    btw, v akom formate je ta priloha (myslim, zip, exe, doc ...atd)

    kečo je offline (nepripojený) kečo

    slobodna,zadaná kečo
    Už to mám asi 2 mesiace,ale nerobilo mi to tak často, ale teraz stále.niektoré prílohy si otvorím a niektoré nie.na druhom počítači si prílohy z môjho mailu otvorím v pohode.tak asi to bude problém počítač-internet ale neviem čo.

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Kečo - neodpovedal si fero11 na otázku o príponách.
    A tie prílohy - alebo súbory s takými istými príponami - sa nedajú otvoriť na tvojom počítači ani ak si ich uložíš na HDD?
    Pýtam sa na to preto, že píšeš že na inom PC sa dajú otvoriť v pohode. Potom by bola chyba na tvojom PC, niečo sa ti "pokazilo", odinštalovalo. Ale potrebujeme vedieť o aké prílohy (prípona) sa jedná.

    kečo je offline (nepripojený) kečo

    slobodna,zadaná kečo
    Dávam to urobiť technikovi,príde sa na to pozrieť z internetu,aká príloha? mám tam napísané príloha chcem si ju otvoriť a nič-error.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.