Zavrieť

Porady

vetranie v šatníku

prosím o radu
Chcem predeliť izbu sadrokartónom a urobiť šatník.
Musí tam byť vetranie?
Aké?
Ďakujem za každý názor a skúsenosť
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    balunka je offline (nepripojený) balunka

    balunka
    balunka Pozri príspevok
    prosím o radu
    Chcem predeliť izbu sadrokartónom a urobiť šatník.
    Musí tam byť vetranie?
    Aké?
    Ďakujem za každý názor a skúsenosť
    Nikto mi neporadí?

    uko je offline (nepripojený) uko

    uko
    nemám s tým skúsenosť ale myslím si, že to možno ani netreba riešiť. veď ani skriňa nemá vetranie. lebo môže tam ísť zbytočne prach. skôr raz za čas prevetrať. ale to je len môj názor.

    petmar je offline (nepripojený) petmar

    petmar
    Ťažko je radiť, keď nevieme, ako je tá izba predelená, aká bude veľkosť novej miestnosti, či je to v paneláku alebo v rod. dome, ako sú vonkajšie steny zateplené, či sú studené a mnoho iných vecí. My máme šatník bez okna, ale sú tam veľké dvere a slabé vetranie na poval, a veru z obvodovej, zatiaľ nezateplenej steny niekedy riadne zatiahne.
    Ale kľudne by som urobil ten šatník a ak budú problémy, napr. s plesňou môžu sa riešiť dodatočne.

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Pokiaľ nemáš problém s vlhkosťou a máš vlhosť v byte do 53% tak to nemusíš riešiť. Samozrejme nevidím, či máš v izbe vetranie oknom.

    balunka je offline (nepripojený) balunka

    balunka
    Braňo Pozri príspevok
    Pokiaľ nemáš problém s vlhkosťou a máš vlhosť v byte do 53% tak to nemusíš riešiť. Samozrejme nevidím, či máš v izbe vetranie oknom.
    Je to v RD,dve steny sú vonkajšie,v izbe je veľké okno,vonkajšie steny plánujeme zatepliť

    macis je offline (nepripojený) macis

    macis
    Mám šatník bez vetrania, a vôbec nie je žiadny problém. Nechávam sem tam pootvorené dvere.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.