Zavrieť

Porady

uvedenie vyrobku na trh

Prosim poradte ako mam uviest na trh novy vyrobok, co vsetko potrebujem aby sa vyrobok mohol predavat v obch. sieti. Je to mala smaltovana plechova krabicka z vnutra prerobena a bude sluzit ako euro penazenka na mince, vhodne skor pre deti a mladez, kedze vacsina mladeze nebude mat vreckove v papierovych eurach Nevidel som na trhu takyto vyrobok. S cim mam zacat, aby som to stihol do prichodu eura Prosim poradte, mam 24r. a strasnu chut v niecom podnikat, len neviem s kym sa mam poradit, preto sa spolieham na vas. Krasny den vsetkym! rasto
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Pokial to bude pre mladych, tak by to malo mat design urceny mladym. Drzim ti prsty, no neverim, ze by sme nosili hoci aj (len) mince v malej smaltovanej plechovej krabicke . Radsej normalna (quiksilver, adidas, nike, oniell,...) penazenka, v ktorej nebudu papierovky . Ale taka 5-ka alebo 10-ka si tam miesto najde..

    rauh je offline (nepripojený) rauh

    rauh
    Prosim, je tu niekto kto vie s cim mam zacat? Ked vseliake cinske vyrobky sa dostanu na trh, tak aj toto by sa mohlo podarit. Ake certifikaty ci co vlastne ten vyrobok potrebuje? Alebo staci mi zivnost a mozem ich vyrabat a ponukat do obch sieti?

    uvedenie vyrobku na trh

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.