Zavrieť

Porady

Trojzmenná nepretržitá prevádzka

Ahojte poraďáci!

Potreboval by som vedieť, čo je to vlastne trojzmenná nepretržitá prevádzka,
aké je rozloženie zmien, čo pri rozložení zmien musí zamestnáveteľ dodržať , ake mzdové výhody z nej vyplývajú zkrátka aké sú pravidlá, aby nedošlo k porušeniu zákonníka práce a na čo všetko má zamestnanac v takejto prevádzke nárok. Ešte by ma zaujímalo, či je možné prac. zmluvu " postaviť tak", aby bolo v napísané: pracovný čas- trojzmenná prevádzka v prípade potreby nepretržitá trojzmenná prevádzka.
Za odpovede vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zdenek.s je offline (nepripojený) zdenek.s

    zdenek.s
    Ahoj Andrej!
    Dík, že si mi odpovedal, ale Tvoja odpoveď je vo všeobecnej rovine, nič konkrétne nerieši a aj som sa snažil niečo vyhľadať v diskusiách už pred mojím príspevkom ale beznádejne, možno hľadám zle alebo to neviem. Viem, že bol sviatok práce ja som bol dopoludnia v robote a ja už neviem čo je sviatok piatok alebo nedeľa (posledné tri týždne som mal iba tri nedele voľné a pritom som urobil asi tri 15-ky) a tak to ide od začiatku roka. Takže daj mi prosím odpoveď aspoň na tú prac. zmluvu a môže to byť aj po víkende.
    zatiaľ ahoj a dík
    Zdenek.s

    zdenek.s je offline (nepripojený) zdenek.s

    zdenek.s
    Plne s Tebou súhlasím, ale Ty nie si ten čo tú zmluvu musí podpísať. Teraz stojí predo mnou dilema podpísať alebo nie?! Mám 51 rokov a tejto fabrike som obetoval "život" (27 rokov) Podpísať alebo nepodpísať prepustí alebo neprepustí. Som dosť dôležitý článok, ale každý je nahraditeľný aj keď je teraz nedostatok odborných prac. síl, ale čo keď nebude? Tak som prvý na odpis. Kde ťa vezmú v 52 rokoch a v mieste bydliska a navyše mám 5 ročného syna pri ktorom sa striedame s manželkou v troch zmenách? Čo potom kde dám malého keď sa nám stretnú zmeny? Moji rodičia majú 73 rokov a tam už to nejde. V tomto smere zlatý socializmus. Ale to som už niekde inde......

    Ahojte poraďáci

    Trojzmenná nepretržitá prevádzka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.