Zavrieť

Porady

Firefox

Neviete mi niekto poradiť? Dnes som sa pokusil pripojit na gmail.com a prehliadac (Firefox) nedokazal sa pripojit na gmail. Stale opakoval pripojenie, cakanie , pripojenie, cakanie. Potom som sa pokusil prihlasit na stranky mozilla.sk, prehliadac ma vyhodil a neslo sa pripojit. Pokusil som sa z Iexploreru a tam to bolo v pohode. Neskor som to skusil u suseda a situacia sa opakovala na 100%. Sused ma XP, ja mam Vistu, obaja sme pripojeny cez T-com.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    mozilla.sk je hluchá z Firefox-u i z IE7... ale gmail.com ide bez problémov - chyba nemusí byť u teba.

    veva125 je offline (nepripojený) veva125

    veva125
    ja pouzivam iba firefox a postu mam vsetku presmerovanu na gmail - funguje bez problemov. Niekedy sice dlhsie nacitava, ale poslednu dobu malokedy.

    Stanley73 je offline (nepripojený) Stanley73

    Stanley73
    Suhlasim s vami oboma, tiez mi isiel Firefox , uplne bez problemov a aj gmail na ff, vcera poobede si to rozmyslel, nejde na ff, iba na IE7. Tento isty problem na 100% je aj u suseda, sme spolu na lan-ke, zeby chyba v routri?

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    skus update, alebo downdate, ja mam Firefox/2.0.0.14 a v pohode sa na gmail dostanem

    Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

    Andy Kralik
    Skús či ti funguje Internet Explorer.. Ak hej, problém je v nadstavení Firefoxu (najpravdepodobnejšie nadstavenie siete, bezpečnosť). Ak IE nefunguje, problém bude so sieťovým pripojením.

    Stanley73 je offline (nepripojený) Stanley73

    Stanley73
    Iexplorer funguje uplne bez problemov, Firefox som vobec nenastavoval. Uz som to ale vyriesil, nahodil som Firefox 3 beta 5 a ide mi vsetko uplne bez problemov, skoda ze este nie je final version firefox 3, ale ved pockame

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.