Zavrieť

Porady

zoo v Maďarsku

prosím poradťe mi, v Košiciach visia bilbordy na ktorých je reklama na Nyiregyhazu, je tam akvapark ale mal by tam byť aj safari park, je to od Košíc asi 50 Km, blízko Miškolca, nebol tam nikto ?
Alebo v ZOO v Miškolci nikto z Vás nebol, oplatí sa tam ísť, je neviem po maďarsky ani ceknúť , ale máme to blízučko tak by sme sa tasm šli pozrieť.
Martina
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Martina Olexová Pozri príspevok
    prosím poradťe mi, v Košiciach visia bilbordy na ktorých je reklama na Nyiregyhazu, je tam akvapark ale mal by tam byť aj safari park, je to od Košíc asi 50 Km, blízko Miškolca, nebol tam nikto ?
    Alebo v ZOO v Miškolci nikto z Vás nebol, oplatí sa tam ísť, je neviem po maďarsky ani ceknúť , ale máme to blízučko tak by sme sa tasm šli pozrieť.
    Martina
    Nemyslis nahodou Tropicarium v Budapesti?

    http://www.madarsko.sk/main.php?fold...rticlelist&iid

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Martina Olexová Pozri príspevok
    prosím poradťe mi, v Košiciach visia bilbordy na ktorých je reklama na Nyiregyhazu, je tam akvapark ale mal by tam byť aj safari park, je to od Košíc asi 50 Km, blízko Miškolca, nebol tam nikto ?
    Alebo v ZOO v Miškolci nikto z Vás nebol, oplatí sa tam ísť, je neviem po maďarsky ani ceknúť , ale máme to blízučko tak by sme sa tasm šli pozrieť.
    Martina
    Je tam velka ZOO pred aqaparkom na pravej strane ,ale nieje to 50km ale je to 120km skratkou cez GONC a TOKAJ.
    Oplati sa tam ist a aqapark ma aj vnutorný bazén tak že je otvorený celoročne.V Nyiregyhazi na prvých semaforoch do ľava smer Šošto furdó.
    G.L.

    Mariana42 je offline (nepripojený) Mariana42

    Mariana42
    Tiež odporúčam navštíviť termálne kúpalisko v Miskolc - Tapolci.

    http://www.barlangfurdo.hu/index.php?page_id=240

    Cez leto sa kúpať aj večer od 21.00 do 24.00.
    Naposledy upravil Mariana42 : 05.05.08 at 07:28

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.