Zavrieť

Porady

Problém pri zapínaní NB

Ahojte, nájde sa niekto,kto poradí?
Keď zapnem notebook, zasvieti obrazovka s oznamom: vypína sa.
Vypne a znovu treba zapnúť.Potom už ide v poriadku.
Neviem si vysvetliť to vypínanie, lebo ho vypínam cez štart a tlačítko vypnúť.Jedná sa o NB Asus,OS Vista. Má asi týždeň, neviem, či mám niečo zle nastavené, alebo môže ísť o niečo vážnejšie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mamina h. je offline (nepripojený) mamina h.

    mamina h.
    arizona Pozri príspevok
    Ahojte, nájde sa niekto,kto poradí?
    Keď zapnem notebook, zasvieti obrazovka s oznamom: vypína sa.
    Vypne a znovu treba zapnúť.Potom už ide v poriadku.
    Neviem si vysvetliť to vypínanie, lebo ho vypínam cez štart a tlačítko vypnúť.Jedná sa o NB Asus,OS Vista. Má asi týždeň, neviem, či mám niečo zle nastavené, alebo môže ísť o niečo vážnejšie.
    na tvojom mieste by som ho isla okamzite reklamovat, pochybujem ze ide o nastavenie

    Marecek88 je offline (nepripojený) Marecek88

    Marecek88
    a robi to ten notebook ri kazdom zapnuti alebo len obcas? lebo mne vista robi prave toto ked sa stiahnu a daju nainstalovat aktualizacie...
    alebo je druha moznost... ktora sa mi par krat stala ze akonahle odkliknes vypnut pc tak sklapnes notasa.. a on sa automaticky hodi na hibernaciu cize sa tvari ako vypnuty.. a ked ho zapnes tak on sa obnovi do stavu ked uz mal poziadavku na vypnutie.. cize sa vypne

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Marecek88 Pozri príspevok
    a robi to ten notebook ri kazdom zapnuti alebo len obcas? lebo mne vista robi prave toto ked sa stiahnu a daju nainstalovat aktualizacie...
    alebo je druha moznost... ktora sa mi par krat stala ze akonahle odkliknes vypnut pc tak sklapnes notasa.. a on sa automaticky hodi na hibernaciu cize sa tvari ako vypnuty.. a ked ho zapnes tak on sa obnovi do stavu ked uz mal poziadavku na vypnutie.. cize sa vypne
    Keď to tak čítam, tak je veľmi pravdepodobné to sklapnutie
    Vyskúšam a dám vedieť! Bola by som rada,keby to bolo v tom...
    ďakujem za tip

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Marecek88 Pozri príspevok
    a robi to ten notebook ri kazdom zapnuti alebo len obcas? lebo mne vista robi prave toto ked sa stiahnu a daju nainstalovat aktualizacie...
    alebo je druha moznost... ktora sa mi par krat stala ze akonahle odkliknes vypnut pc tak sklapnes notasa.. a on sa automaticky hodi na hibernaciu cize sa tvari ako vypnuty.. a ked ho zapnes tak on sa obnovi do stavu ked uz mal poziadavku na vypnutie.. cize sa vypne
    Všetkým ďakujem za ochotu. Iba oznamujem, že problém je vyriešený.Bolo to tým predčasným sklapnutím NB.
    Spôsoboval to môj nedočkavý manžel

    Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

    Katabaticky
    Tak to nastav nedockavemu manzelovi
    Start > ovladacie prvky > Moznosti napajania a tam mas na jednej zalozke moznost nastavit co sa stane pri zaklapnuti alebo stlaceni gombiku na zapnutie
    ak mas win v inom jazyku staci napisat prerobime navod

    Orim je offline (nepripojený) Orim

    Orim
    arizona Pozri príspevok
    Všetkým ďakujem za ochotu. Iba oznamujem, že problém je vyriešený.Bolo to tým predčasným sklapnutím NB.
    Spôsoboval to môj nedočkavý manžel
    Nie som si istý či to bolo len nedočkavosťou tvojho manžela. Nebola si aj ty trochu nedočkavá???

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Orim Pozri príspevok
    Nie som si istý či to bolo len nedočkavosťou tvojho manžela. Nebola si aj ty trochu nedočkavá???

    Betka123 je offline (nepripojený) Betka123

    Betka123
    Marecek88 Pozri príspevok
    a robi to ten notebook ri kazdom zapnuti alebo len obcas? lebo mne vista robi prave toto ked sa stiahnu a daju nainstalovat aktualizacie...
    alebo je druha moznost... ktora sa mi par krat stala ze akonahle odkliknes vypnut pc tak sklapnes notasa.. a on sa automaticky hodi na hibernaciu cize sa tvari ako vypnuty.. a ked ho zapnes tak on sa obnovi do stavu ked uz mal poziadavku na vypnutie.. cize sa vypne
    Ahoj.
    Vyplatí sa čítať príspevky.Mne sa stalo to isté a aspoň teraz viem,kde je chyba.Síce už not zaklapujem až po úplnom vypnutí,ale vŕtalo mi v hlave,čo som to predtým vyviedla.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Betka123 Pozri príspevok
    Ahoj.
    Vyplatí sa čítať príspevky.Mne sa stalo to isté a aspoň teraz viem,kde je chyba.Síce už not zaklapujem až po úplnom vypnutí,ale vŕtalo mi v hlave,čo som to predtým vyviedla.
    ...to sa veru oplatí Ja som pred pár dňami čitala o PC secure z Tcomu a o pár dní mi to tiež došlo zaplatiť.Inak by som si to možno ani vo výpise nevšimla

    Problém pri zapínaní NB

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.