Zavrieť

Porady

udelenie bodu na porade

len taka drobna otazka: preco nemozem udelit bod na porade dvakrat po sebe tej istej osobe? niekomu ho chcem dat, casto su to prave ti isti ludia, ktori mi radia, ale nenecha ma to, a kym dam niekomu inemu medzitym bod, tak uz zabudnem, komu ma to naposledy nenechalo dat bod...
Usporiadat
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
je to tak nastavené u všetkých
0 1
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
mamina h. mamina h.

mamina h. je offline (nepripojený) mamina h.

Zita5 Pozri príspevok
je to tak nastavené u všetkých
no to mi je jasne, ale dala som to do ohlasov ako podnet, ci je to tak dobre, mne osobne to moc nevyhovuje... ale nie je to nic vazne...
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Pozri tu:

http://www.porada.sk/t15051-bodovanie.html
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Som síce trochu , doteraz som si myslela, že 40 Poradabodov= V.I.P člen, ale dnes som zistila, že to nie je celkom tak, natrafila som na poraďákov, ktorí majú pod 40 a sú VIP (prajem im to!) a všimla som si u jednej poraďáčky, že bodov má nad 40 a nie je VIP. Aké sú teda pravidlá?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Rozalka Pozri príspevok
Som síce trochu , doteraz som si myslela, že 40 Poradabodov= V.I.P člen, ale dnes som zistila, že to nie je celkom tak, natrafila som na poraďákov, ktorí majú pod 40 a sú VIP (prajem im to!) a všimla som si u jednej poraďáčky, že bodov má nad 40 a nie je VIP. Aké sú teda pravidlá?
Volakedy na dosiahnutie V.I.P. členstva bola hranica 30 bodov. A napr. Richard má oveľa viac bodov ako hranica 40 a nie je V.I.P. Myslím si, že je to zámerne, nakoľko je tvorcom a adminom tejto stránky.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Stalo sa mi, že som chcela oceniť nejaký príspevok.Nedalo sa mi,vraj oceniť môžem iba odborné témy. A pritom už bol ocenený od viacerých
Vysvetlí mi to niekto?
Ešte by som sa chcela spýtať na to bodovanie odborných tém. Sú okrem účtovníctva aj iné odborné?
Keď mi niekto viackrát dobre poradí napr. s PC, pri pestovaní kvetov ,či pri stavbe domu a jeho rada mi veľmi pomohla,je mi smutno, keď sa nemôžem odvďačiť súhlasným bodíkom. Nedalo by sa to poriešiť napr. bodíkmi inej farby ako farba bodíkov v odbornej časti?
Ďakujem za vysvetlenie
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
arizona Pozri príspevok
Stalo sa mi, že som chcela oceniť nejaký príspevok.Nedalo sa mi,vraj oceniť môžem iba odborné témy. A pritom už bol ocenený od viacerých
Vysvetlí mi to niekto?
Ešte by som sa chcela spýtať na to bodovanie odborných tém. Sú okrem účtovníctva aj iné odborné?
Keď mi niekto viackrát dobre poradí napr. s PC, pri pestovaní kvetov ,či pri stavbe domu a jeho rada mi veľmi pomohla,je mi smutno, keď sa nemôžem odvďačiť súhlasným bodíkom. Nedalo by sa to poriešiť napr. bodíkmi inej farby ako farba bodíkov v odbornej časti?
Ďakujem za vysvetlenie
Do určitého dátumu (neviem dokedy) sa dalo bodovať aj v "neodborných" témach.
Podľa mňa porada je z väčšiej miery zameraná na účtovníctvo, dane a ostatné problematiky okolo podnikania. Preto je bodovanie ošetrené len v týchto témach.

Ostatné témy skôr vnímam ako oddychové. Je to môj názor. Možno admin to vysvetlí lepšie.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

smith Pozri príspevok
Do určitého dátumu (neviem dokedy) sa dalo bodovať aj v "neodborných" témach.
Podľa mňa porada je z väčšiej miery zameraná na účtovníctvo, dane a ostatné problematiky okolo podnikania. Preto je bodovanie ošetrené len v týchto témach.

Ostatné témy skôr vnímam ako oddychové. Je to môj názor. Možno admin to vysvetlí lepšie.
Díky.
-To s tým dátumom ma tiež napadlo,len som si nebola istá...
-Súhlasím s tým, že stránka je v prvom rade účtovnícka, aj že ost. témy sú oddychové. Ale aj účtovníci majú občas problém napr. s PC, chcú mať peknú záhradku,alebo stavajú dom...a možno by chceli oceniť radu odborníka z inej oblasti.
To nechcem mudrovať,som nováčik,len som napísala svoj názor. Lebo odkedy som "objavila" Poradu, na iné stránky ani nechodím. Tu nájdem takmer všetko. Už mi tu chýba len "lišta s počasím"
0 0
Fabiana Fabiana

Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

Súhlasím s arizonou, že mnoho odborníkov je aj z iných oblastí. Netuším v ktorých témach sa môžu porada body prideľovať, nakoľko som na chvíľu vypadla z kolotoču nových informácií a zákonov. Nie som schopná odborne posúdiť, či mnohé príspevky sú hodné ocenenia alebo nie, nakoľko neviem či mám tie najnovšie informácie.
Ale...pokiaľ je táto stránka venovaná účtovníkom a mzdárom, porada body by sa mali udeľovať len pre týchto odborníkov. Ostatné témy by mali byť oddychové.
Ak by bola priorita stránky pre stavbárov alebo záhradníkov, tak by sa porada body udeľovali tam.
Podľa mňa keby sa dávali porada body na tejto stránke aj pre odborníkov z týchto oblastí, z porada bodovania by nebolo zrejmé, v ktorej oblasti je daný človek odborník.

A väčšina ľudí tu hľadá ekonomické a právne informácie, preto súhlasím, že sú bodovaní a hodnotení iba títo ľudia.
0 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

povie mi niekto prečo sa mi nedá udeliť bod ked neudelujem dvakrát po sebe?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Iwett Pozri príspevok
povie mi niekto prečo sa mi nedá udeliť bod ked neudelujem dvakrát po sebe?
A prečítala si si všetky predošlé príspevky? Nenašla si tam odpoveď?

Tak konkretizuj otázku:

Chcela si dať bod tomu istému členovi po sebe?

Chcela si udeliť bod v "neodbornej" sekcii?

Alebo....
0 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

chcela som dať bodík, lebo mi odpoved pomohla, a nedal sa mi prideliť, že musím dať najskôr niekomu inému. Ja nepamätám, komu som pridelila naposledy, či to bolo tomu istému. Tak som to chcela vyriešiť, že udelila som bodík niekomu, kto mi pomohol pred časom a stále mi hovorilo to isté, že musíte prideliť najskôr bod niekomu inému. Ale mna sa nepodarilo prideliť ani jeden. A sekcia to bola odborná.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Prosím môže mi niekto potvrdiť, že pridelenie dobrého/zeleného/ a
zlého/červeného/ bodu v jednom príspevku sa anuluje??? Výsledok= nula bodov.j
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
jozka56 Pozri príspevok
Prosím môže mi niekto potvrdiť, že pridelenie dobrého/zeleného/ a
zlého/červeného/ bodu v jednom príspevku sa anuluje??? Výsledok= nula bodov.j
Asi máš na mysli "tmu a svetlo". Áno funguje to tak ako píšeš. Ak niekto vypol tému (-1 bod) a ty zase dáš na svetlo (+1 bod) tak výsledok je 0, a odpoveď ostane vyditeľná.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ďakujem smith za odpoveď. Tak asi významu svetiel nerozumiem. j
Naposledy upravil jozka56 : 08.06.08 at 20:31
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
jozka56 Pozri príspevok
Ďakujem smith za odpoveď. Jedine administrátor vie určiť, kto tie príspevky dá znovu do svetla, teda do viditeľnosti? j
Každý člen môže príspevok poslať do "tmy" alebo "na svetlo". Na to slúžia v pravom dolnom rohu ikonky. Ak dobre viem, tak príspevok je možné iba raz poslať "do tmy" alebo "na svetlo" jedným členom.

Potom nad každou témou asi v strede (vedľa možnosti "právca s témou") ne rolovacie okienko. Tam si môžeš nastaviť "viditeľnosť" príspevkov.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Prepáč smith, že otravujem, ale poslať do tmy príspevok znamená len pre mňa???, že ho nechcem vidieť? Škoda. j
Naposledy upravil jozka56 : 08.06.08 at 20:47
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

jozka56 Pozri príspevok
Prepáč smith, že otravujem, ale poslať do tmy príspevok znamená len pre mňa???, že ho nechcem vidieť? Škoda. j
To by aj mňa zaujímalo.
To keď niekto pošle nejaký príspevok do tmy ja ho už neuvidím? Alebo áno? Ja som totiž žiadne rolovacie okienko nenašla
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
arizona Pozri príspevok
To by aj mňa zaujímalo.
To keď niekto pošle nejaký príspevok do tmy ja ho už neuvidím? Alebo áno? Ja som totiž žiadne rolovacie okienko nenašla
Nad nadpisom témy máš modrý prúžok. Je tam aj mimo iného: práca s témou, hladať v téme.... No a pred tým "práca s témou" máš okienko, kde je napísané "Zobraziť príspevky s X bodmi a viac". Kde X znamená tvoje nastavenie mínusových, resp. plusových bodov. Poslanie príspevku do tmy je pre každého člena, len je na každom ako má nastavené viditeľnosť. Niekto má nastavené zobraziť aj príspevky s -5 bodmi, alebo jednoducho zobraziť všetky témy bez ohľadu na počet bodov.
Naposledy upravil Zoltán Kovács : 09.06.08 at 15:35
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

jozka56 Pozri príspevok
Prepáč smith, že otravujem, ale poslať do tmy príspevok znamená len pre mňa???, že ho nechcem vidieť? Škoda. j
A preco by si mala rozhodovat o tom, co uvidia alebo neuvidia ini?

Ja napriklad nemam vobec nic nastavene, vidim vsetko. Nenecham sa sebe rozhodovat inych. To neznamena, ze musim citat vsetko, niekedy sa da rychlo zistit, ze tento prispovok ma nezaujima. Keby som dal na nazor inych, daloeko by som sa nedostal. Napriklad som cital hrozne, az odstrasujuce odborne kritiky na velmi hodnotne filmy, alebo divadelne hry. To, ze niekto iny nieco nepochopi este nemusi znamenat, ze to ma odradit mna si to pozriet.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať