Zavrieť

Porady

štatistika

Viete mi niekto povedať či platí Opatrenie ŠÚ SR č. 16/2001 Z.z.?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    R.evita je offline (nepripojený) R.evita

    bože keby som to vedela -proste viem len že som ...viac R.evita
    Na toto odpoved neviem - ale nechcem zakladat novú temu - chcem sa len opýtať aké mate vy skúsenosti zo štatistikou - a hlúpimi štatistickými výkazmi. Mal tu niekto uz kontrolu zo štatistiky??? Dávajú aj penále???
    Dakujem za kazdý odpoved a prajem prijemný vecer.

    R.evita je offline (nepripojený) R.evita

    bože keby som to vedela -proste viem len že som ...viac R.evita
    nikto nema s tým skúsenosti ????

    jababina je offline (nepripojený) jababina

    jababina
    Mám s tým 12 ročnú skúsenosť, zatiaľ som pokutu nedostala ale všetky štatistiky som posielala. Čo na nich je, to však nie je pravda, lebo termíny sú zásadne preduzávierkové - takže odhad.
    Tak to je v 100% prípadoch - ktoré viem. Jedine NBS je ako tak seriozne - termín je až 15 deň v nasledujúcom mesiaci.
    Stačí?

    R.evita je offline (nepripojený) R.evita

    bože keby som to vedela -proste viem len že som ...viac R.evita
    takze aj ked to bolo zle a neboli skutočne realne hodnoty nikdy nebola na to kontrola ???

    andyt je offline (nepripojený) andyt

    andyt
    Dobre ranko, ja by som sa chcela ešte spýtať , čím ( kedy ) vzniká povinnosť zasielania štvrťročných štatistík?
    Ja štatistiku som začala posielať tým , že som začala pracovať vo firme,ktorá ju posiela... Ďakujem, krásny dník prajem.

    R.evita je offline (nepripojený) R.evita

    bože keby som to vedela -proste viem len že som ...viac R.evita
    no tak to aj ja som prevzala jednu firmu a ona ma povinnost robit asi kazdú štatistiku aka existuje - a bolo mi povedane ze to oni náhodne si vyberú firmy a potom musí ta firma robit stale štatistiky. - len ja by som chcela vediet, ako sa dá skončiť s tým - aby naša firma to nemusela robit.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.