Zavrieť

Porady

zaplatene - nedodané ... čo s tým ?

ahojte
chcem sa poradiť , ak by niekto z Vas vedel v takom špecifickom probleme .
Ako reklamka spolupracujem s viacerými vyrobcami kam zadavame pracu a samozrejme všetky prípravy /technicke prípravy ,/ som si zaplatila podla dohodnutej sumy . Teraz chcem zmeniť dodavatela a domnievala som sa že to čo mam zaplatené je teda moje a môžem si to zobrať .. aby som to nemusela platiť inde ....
Dodavatel to však odmieta lebo že to nie je možne alebo to ma zlúčené s inými svojimi vecami - aj ked neviem prečo tie naše nerobil zvlašt
akceptujem to s divnými pocitmi lebo sa mi nezda aby som / jedna sa o niekolko desiatok tisíc , ktore v tom mam investovane .. to nemala možnosť užívať ..
Teraz argumentuje tým , že vo fakture to nemam špecifikované ako vyroba kliše teda to čo sme si davali robiť , ale ako technicka priprava tlače / a ta nie je hmotna a tak nemam čo brať uznavam dobra finta .. to ma nenapadlo ale ak by aj by nebola šanca to zobrať .. mam možnost aspon nejako zmluvne ošetriť to , aby aspon tie "moje " nevyužíval pre vlastnu potrebu ... čo by samozrejme bolo pre neho najvhodnejšie lebo teraz stačí obísť ma s tým že podlezie bežne ceny a pripravy da gratis lebo ved tie som mu zaplatila ja ?
ak mate niekto skusenosti s podobným problemom prosim poradte dakujem
Naposledy upravil jonathanka : 06.05.08 at 15:09 Dôvod: dvojity text
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    zaplatene - nedodané ... čo s tým ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.