Zavrieť

Porady

Benefičný futbalový zápas

Ahojte poraďáci
Neviete náhodou poradiť, či sa pri benefičných futbalových zápasoch zvykne dávať zúčastneným mužstvám nejaké štartovné. Ak máte niekto s týmto skúsenosti ohláste sa!
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    fero000 je offline (nepripojený) fero000

    fero000
    Mohol by som sa opytat ako ste to vyriesili aj mi sme chceli spravit nieco podobne a nevieme ci je mozne popri tom vyberat nejake financne dary na podporu celej akcie popri jej trvani. Ma niekto s takymito vecami skusenost?
    Dakujem za odpoved

    damati je offline (nepripojený) damati

    som kto som damati
    fero000 Pozri príspevok
    Mohol by som sa opytat ako ste to vyriesili aj mi sme chceli spravit nieco podobne a nevieme ci je mozne popri tom vyberat nejake financne dary na podporu celej akcie popri jej trvani. Ma niekto s takymito vecami skusenost?
    Dakujem za odpoved
    No v nasom pripade si jedno muzstvo ziada startovne v urcitej vyske a tak sme sa rozhodli, ze rovnake startovne patri aj druhemu muzstvu, ktore je ochotne nastupit v zapase, ale startovne bude pouzite nie v prospech hracov, ale na dalsi rozvoj sportu, no a vytazok zo vstupneho bude pre nas.

    fero000 je offline (nepripojený) fero000

    fero000
    a ak sme ako OZtko tak mozeme bez problemov vyberat taketo vstupne resp. startovne a pouzit ho na dalsie aktivity podobneho charakteru? Zivnost na OZ nemame.

    Benefičný futbalový zápas

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.