Zavrieť

Porady

okamzita vypoved

Co v tom pripade ako aj moj bratranec podal § 69 okamzitu vypoved z dovodu nevyplatenia mzdy. Na persnalnom nechceli prevziat, tak to poslal postou. Teraz sa mu vyhrazaju sudom , ze v obalke bol prazdny papier. Ako to ma dokazat, ze poslal vypoved? Podaci list s peciatkou z posty ma.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    jozefstefan Pozri príspevok
    Co v tom pripade ako aj moj bratranec podal okamzitu vypoved z dovodu nevyplatenia mzdy. Na persnalnom nechceli prevziat, tak to poslal postou. Teraz sa mu vyhrazaju sudom , ze v obalke bol prazdny papier. Ako to ma dokazat, ze poslal vypoved? Podaci list s peciatkou z posty ma.
    Rovnaká otázka, a ako oni dokážu, že tam nebola?

    jozefstefan je offline (nepripojený) jozefstefan

    jozefstefan
    tvrdenie proti tvrdeniu? a co ak kolegyna personalnej dosvedci ze tam bol prazdny papier? samozrejme falosne.

    jozefstefan je offline (nepripojený) jozefstefan

    jozefstefan
    Takze podla vas sa nemusi nicoho obavat? Lebo sa boji, ze ho daju na sud a popritom si nasiel teraz vyborne zamestnanie.

    maaya je offline (nepripojený) maaya

    maaya
    jozefstefan Pozri príspevok
    Takze podla vas sa nemusi nicoho obavat? Lebo sa boji, ze ho daju na sud a popritom si nasiel teraz vyborne zamestnanie.
    Podla mna moze kludne spat, lebo ho byvali zamestnavatel urcite neda na sud.

    Ad 1 : tvoj bratranec nedostal vyplatu nacas, zamestnavatel nemoze tvrdit opak, lebo nevie vydokladovat
    Ad 2 : ked nedostal vyplatu, moze okamzite skoncit pracovny pomer, naco by posielal prazdny papier

    Bratranec uz ma dobre zamestnanie, nech sa stara o to, aby tam vyborne zapadol a pracoval, bez chyb, aby firma prosperovala.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.