Zavrieť

Porady

Priatelia

Na čo má vplyv, keď niekoho zaradím medzi priateľov ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BEATA7777 je offline (nepripojený) BEATA7777

    BEATA7777
    somij
    Na čo má vplyv, keď niekoho zaradím medzi priateľov ?
    to by som chcela vedieť aj ja

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    A to nepoznáte: Pane Bože pomáhaj mi od priateľov, od nepriateľov si pomôžem sám. ?

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    No ja som to už za krátke obdobie zistila, že je to pravdepodobne takto:

    - vo svojom profile si nájdem priateľov, v prípade že chcem zaslať SS a mám vymazané všetky správy, nájdem si ho pod priateľmi, taktiež, keď odo mňa potrebuje radu, alebo pomoc, pozriem si medzi priateľov a viem, že mi neublížil(slovom), že mu treba pomôcť súrne. Ale aj keď ublíži - kto do teba kameňom, ty do neho chlebom! Alebo ho proste nevidím, a neposkytnem mu radu ani medzi zadanými témami.
    Môj pocit zo zadanej otázky. Vlasta

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Slúži to na to, že keď si otvoríte túto stránku naskočí Vám kto je pripojený. Ten kto má pri svojom mene + je zaradený medzi Vašimi priateľmi. A tiež aby keď sa pozeráte na kto je online je pri Vašom priateľovi to +.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    lenkak
    Slúži to na to, že keď si otvoríte túto stránku naskočí Vám kto je pripojený. Ten kto má pri svojom mene + je zaradený medzi Vašimi priateľmi. A tiež aby keď sa pozeráte na kto je online je pri Vašom priateľovi to +.
    No lenka, a ja som sa čudovala, že keď si dám on line, tak máš iné meno s pluskom!
    Zasa pôjdem dnes spať múdrejšia! Ďakujem. Vlasta

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Ďakujem za to +, aj ja mám pri mene Ondrejvla+. Takto si skorej všimnem že si online.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.