Zavrieť

Porady

PIXMÁNIA

Ahojte, má niekto s Vás skúsenosti s kúpou od internet. predajcu pixmánia.sk? Majú dosť nízke ceny aj celkom slušnú dodaciu lehohu, len tá platba vopred, bez možnosti zaplatit kurierovi až pri dodaní, ma odrádza. ďakujem.
Usporiadat
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
mam dobre skusenosti, je to dobry shop
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
neviem kde nabrali take zle skusenosti, ja som tam kupoval aj kamos a bolo to bez problemov...
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

pato69 Pozri príspevok
Ahojte, má niekto s Vás skúsenosti s kúpou od internet. predajcu pixmánia.sk? Majú dosť nízke ceny aj celkom slušnú dodaciu lehohu, len tá platba vopred, bez možnosti zaplatit kurierovi až pri dodaní, ma odrádza. ďakujem.
K tým nízkym cenám. Ja som tiež od nich niečo kupovala. Keď som si porovnala ceny, síce vychádzalo to najpriaznivejšie, lenže... Čo som si neuvedomila, že platba prebieha do zahraničia a s tým sú spojené rôzne poplatky a vôbec to nie je lacná záležitosť. Zásielka prišla načas, v sľúbenom termíne a v poriadku. Dokonca podľa kódu sa dalo aj sledovať, kde sa zásielka nachádza, tak som videla, že ju vyexpedovali z Francúzska, ktorými letiskami prešla, či ju skenovali alebo nie a iné "somarinky".
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
JankaO Pozri príspevok
K tým nízkym cenám. Ja som tiež od nich niečo kupovala. Keď som si porovnala ceny, síce vychádzalo to najpriaznivejšie, lenže... Čo som si neuvedomila, že platba prebieha do zahraničia a s tým sú spojené rôzne poplatky a vôbec to nie je lacná záležitosť. Zásielka prišla načas, v sľúbenom termíne a v poriadku. Dokonca podľa kódu sa dalo aj sledovať, kde sa zásielka nachádza, tak som videla, že ju vyexpedovali z Francúzska, ktorými letiskami prešla, či ju skenovali alebo nie a iné "somarinky".
tak to si to asi mylis s niecim, na pixmanii, urcite ide platba na SK ucet.
Bankové údaje: Komerční banka Bratislava, a.s., číslo účtu - 27 - 9965290287 / 8100
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

padro Pozri príspevok
tak to si to asi mylis s niecim, na pixmanii, urcite ide platba na SK ucet.
Bankové údaje: Komerční banka Bratislava, a.s., číslo účtu - 27 - 9965290287 / 8100

Tak to si teda s ničím nemýlim. Ako jedna z možností je platba kartou, čo som ja využila a platba ide do zahraničia. Viem, o čom hovorím.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
pato69 Pozri príspevok
Majú dosť nízke ceny aj celkom slušnú dodaciu lehohu, len tá platba vopred, bez možnosti zaplatit kurierovi až pri dodaní, ma odrádza. ďakujem.
Ano, tie nizke ceny lakaju. Uz pred 2 rokmi aj mna. Som to kde s kym konzultoval, lebo som chcel kupit fotak kompakt. Na kamošovu radu som to nechal plavat. A PC komponenty kupujem na www.alza.sk , plati sa pri preberani tovaru. Nic neriskujem. Kaslat na celu fixmaniu, ci pixmaniu!
0 0
pato69 pato69

pato69 je offline (nepripojený) pato69

JankaO Pozri príspevok
K tým nízkym cenám. Ja som tiež od nich niečo kupovala. Keď som si porovnala ceny, síce vychádzalo to najpriaznivejšie, lenže... Čo som si neuvedomila, že platba prebieha do zahraničia a s tým sú spojené rôzne poplatky a vôbec to nie je lacná záležitosť. Zásielka prišla načas, v sľúbenom termíne a v poriadku. Dokonca podľa kódu sa dalo aj sledovať, kde sa zásielka nachádza, tak som videla, že ju vyexpedovali z Francúzska, ktorými letiskami prešla, či ju skenovali alebo nie a iné "somarinky".
. Rád by som sa ešte dozvedel o aké rôzne poplatky sa jedná? Ja si chcem kúpit foťák a autorádio, čize cca spolu za 15.000Sk, a podľa predbežného výpočtu na stránke pixmánie mi zarátalo naviac za dopravu cca 290Sk.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

duves Pozri príspevok
Ano, tie nizke ceny lakaju. Uz pred 2 rokmi aj mna. Som to kde s kym konzultoval, lebo som chcel kupit fotak kompakt. Na kamošovu radu som to nechal plavat. A PC komponenty kupujem na www.alza.sk , plati sa pri preberani tovaru. Nic neriskujem. Kaslat na celu fixmaniu, ci pixmaniu!
Preco ste vy bankovi rizikari vzdy taki nedovercivi? To je akoze vyhoda platit priamo kurierovi? Musis mysliet na to, ze musis doma drzat hotovost.

Ja som tam nakupoval, ale aj na mall.sk a hej.sk a vzdy som bol spokojny.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
misomiso Pozri príspevok
Preco ste vy bankovi rizikari vzdy taki nedovercivi?.
Nenasiel som ziadny telefonicky kontakt.


misomiso Pozri príspevok
To je akoze vyhoda platit priamo kurierovi? Musis mysliet na to, ze musis doma drzat hotovost.

Ja som tam nakupoval, ale aj na mall.sk a hej.sk a vzdy som bol spokojny.
Akemu kurierovi? Tovar preberam osobne na pobočke v BA. V alza nakupuješ tak bezpečne ako na www.hej.sk .
A samozrejme, môžeš platit kartou, alebo na fakturu vopred atd, atd.
V utorok som objednaval popoludni pamäťový modul, v stredu mali tovar k dispozicii.
Aj pixmania je taka bleskova?
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
no ja mam zase s hej.sk zle skusenosti, objednal som si tovar, a po 2 dnoch mi volali ze bola chybna cena a spravne je o 1000 viac, tak som objednavku zrusil,... tiez nerozumiem preco sa vsetci tak boja platit kreditkou, ved su to pomerne velke shopy a uz su tu aj par rokov, ale kludne zaplatim aj v ovela mensich shopoch kreditkou. Ak ma niekto podvody tak sa to po nete rychlo rozsiri a taky obchod by dlho nevydrzal...
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
JankaO Pozri príspevok
Tak to si teda s ničím nemýlim. Ako jedna z možností je platba kartou, čo som ja využila a platba ide do zahraničia. Viem, o čom hovorím.
ked vies, tak prosim ta napis ake poplatky si platila navyse
0 0
tanta tanta

tanta je offline (nepripojený) tanta

Man
Ja som si tiež objednala foťak, všetko bolo OK až na to že mi 2 krát prišiel model UK s nepoužiteľnou anglickou zástrčkou na nabíjačku, bez slovenského resp. českého menu. Musela som si to dodatočne doriešiť.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
No pekne, pekne toho bribuda. Som rad, že som bol opatrný a nič stade nekupoval.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

tanta Pozri príspevok
Ja som si tiež objednala foťak, všetko bolo OK až na to že mi 2 krát prišiel model UK s nepoužiteľnou anglickou zástrčkou na nabíjačku, bez slovenského resp. českého menu. Musela som si to dodatočne doriešiť.
Oni vedia, ze Slovaci teraz chodia hufne do Anglicka za pracou, tak aby si si tam mohla aj fotit...
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
misomiso Pozri príspevok
Oni vedia, ze Slovaci teraz chodia hufne do Anglicka za pracou, tak aby si si tam mohla aj fotit...
ja sa tam chodim len fotit, prace je doma dost.
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

JankaO Pozri príspevok
K tým nízkym cenám. Ja som tiež od nich niečo kupovala. Keď som si porovnala ceny, síce vychádzalo to najpriaznivejšie, lenže... Čo som si neuvedomila, že platba prebieha do zahraničia a s tým sú spojené rôzne poplatky a vôbec to nie je lacná záležitosť. Zásielka prišla načas, v sľúbenom termíne a v poriadku. Dokonca podľa kódu sa dalo aj sledovať, kde sa zásielka nachádza, tak som videla, že ju vyexpedovali z Francúzska, ktorými letiskami prešla, či ju skenovali alebo nie a iné "somarinky".
Pri platbe kartou nie sú žiadne poplatky....
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Tiež som spokojná s dodaním tovaru z pixmanie ( nakupujeme tam pravidelne hlavne čo sa týka elektroniky). Dokonca aj s reklamáciou máme len pozitívne skúsenosti, mali sme maličkú šmuhu na obrazovke notebooku, servisný techniky hneď vymenil celú obrazovku aj keď reklamácia bola kvôli niečomu inému, toto sme tam napísali len ako dodatok. A to bolo po vyše roku. Samozrejme nie je to tak rýchlo ako spomínal duves, ale spoľahliví určite sú. A tie poplatky? Nie som si vedomá žeby som zaplatila niečo naviac, žiadne poplatky navyše si banka nezarátala.
0 0
milagros208 milagros208

milagros208 je offline (nepripojený) milagros208

Tiež ma zaujala táto téma, keďže by sme si chceli kúpiť miniDV kameru SONY DCR-HC 51 a na stránke pixmánie je k dispozícii za nejakých 7 tis. a to aj s taškou a miniDV kazetami.
Má niekto skúsenosti s touto kamerou? Je bezpečné objednávať si od tejto spoločnosti, keďže sa platí vopred? Ďakujem.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
milagros208 Pozri príspevok
Tiež ma zaujala táto téma, keďže by sme si chceli kúpiť miniDV kameru SONY DCR-HC 51 a na stránke pixmánie je k dispozícii za nejakých 7 tis. a to aj s taškou a miniDV kazetami.
Má niekto skúsenosti s touto kamerou? Je bezpečné objednávať si od tejto spoločnosti, keďže sa platí vopred? Ďakujem.
kde sa beru tie obavy absolutne bezpecne
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať