Zavrieť

Porady

kúpa auta

Chceme si kúpit auto,sme 3-členná rodinka,vybrali sme si Citroen C3 1,1 r.v.2002 alebo Renault Clio 1,2 16V r.v.2002, nevieme sa rozhodnut,nemá niekto nejaké poznatky o týchto autách?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    ivan6473 Pozri príspevok
    Chceme si kúpit auto,sme 3-členná rodinka,vybrali sme si Citroen C3 1,1 r.v.2002 alebo Renault Clio 1,2 16V r.v.2002, nevieme sa rozhodnut,nemá niekto nejaké poznatky o týchto autách?
    To je ako keby si sa rozhodoval medzi zemiakovým a rascových chlebom.

    Obe sú staršie autá, rovnakej kategórie aj kubatúry a dokonca aj obaja francúzi. Treba zhodnotiť technický stav, počet km, prípadne či niektoré nebolo búrané a potom aj cenu. Takto ti neporadíme. Alebo ktoré sa vám viac páči.

    dubak138 je offline (nepripojený) dubak138

    dubak138
    Chobot Pozri príspevok
    To je ako keby si sa rozhodoval medzi zemiakovým a rascových chlebom.

    Obe sú staršie autá, rovnakej kategórie aj kubatúry a dokonca aj obaja francúzi. Treba zhodnotiť technický stav, počet km, prípadne či niektoré nebolo búrané a potom aj cenu. Takto ti neporadíme. Alebo ktoré sa vám viac páči.
    Č si si vybral sú neni zlé autá ale volil by som väčší obsah motoru aspoń 1.4 je to s dôvodu väčšieho výkonu ktorý sa ti hodí a motor sa nemusí toĺko trápiť

    rada je offline (nepripojený) rada

    rada
    ivan6473 Pozri príspevok
    Chceme si kúpit auto,sme 3-členná rodinka,vybrali sme si Citroen C3 1,1 r.v.2002 alebo Renault Clio 1,2 16V r.v.2002, nevieme sa rozhodnut,nemá niekto nejaké poznatky o týchto autách?
    Máme skúsenosť obdobnú, avšak už dávnejšie. Kúpili sme si 3-ročné Clio tak isto 1,2 a nedala by som na neho dopustiť, zvlášť ako na city autíčko. Teraz som si vybrala síce úplne nové, ale pre dobré skúsenosti opäť Clio.

    monciatko je offline (nepripojený) monciatko

    monciatko
    ja osobne jazdim tiez Clio a nedam nanho dopustit, je velmi dobre na jazdenie v meste ale ak ideme na dlhsiu trasu tak ideme nasim rodinnym autom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.