Zavrieť

Porady

zmena funkčnosti miestnosti

Zdravím Vás
1.6. chcem otvorit prevádzku masážneho salóna, je to v zdravotnom stredisku a pôvodne táto miestnosť slúžila ako šatne pre zamestnancov, je tam sprcha, umyvadlo, WC. Povedali mi že si musím vybaviť zmenu funkčnosti miestnosti, vie mi niekto poradit čo to obnáša? Na koho sa mám obrátiť a kde mám vôbec začať? Za rady Vám vopred ďakujem a želám pekný deň :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jack je offline (nepripojený) Jack

    Jack
    Myslím že si to ešte zlegalizovať nestihla. Robím niečo podobné. Jedná sa o priestory pre výrobu, ale v podstate tam veľké rozdiely nebudú.
    Jedná sa o zmenu účelu užívania stavby, miestnosti....
    Potrebuješ súhlas majiteľa so zmenou užívania, súhlas obce so zriadením prevádzky, stanovisko ŠOH,...... atď. Je toho veľa, tak ak v tom ešte nemáš jasno možem poradiť.
    Tiež mám s toho hlavu o číslo väčšiu, ale postupujem. Pred časom som sa pýtal aj tu na "porade" ale odpovede som sa nedočkal.

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    zlatulka Pozri príspevok
    .....Povedali mi že si musím vybaviť zmenu funkčnosti miestnosti, vie mi niekto poradit čo to obnáša? Na koho sa mám obrátiť a kde mám vôbec začať? Za rady Vám vopred ďakujem a želám pekný deň :-)
    Môžeš mi prosím povedať, KTO ti to povedal ? .... Niekto známy, vlastník objektu, úradníci na hygiene, úradníci na živnostenskom .... ?

    zlatulka je offline (nepripojený) zlatulka

    zlatulka
    chlap Pozri príspevok
    Môžeš mi prosím povedať, KTO ti to povedal ? .... Niekto známy, vlastník objektu, úradníci na hygiene, úradníci na živnostenskom .... ?
    Povedali mi to na miestnom urade, bez toho mi nedaju suhlas na prevadzkovanie, ale uz som na spravnej ceste a postupne sa to zacina rysovat, este dva papiere a mozem zacat prevadzkovat :-) pekny den :-)

    zlatulka je offline (nepripojený) zlatulka

    zlatulka
    Dakujem, uz v tom mam jasno, mas pravdu je toho vela a este to nemam cele zrealizovane, ale pomaly sa blizim k cielu. Tak drzim päste aj tebe a nech sa dari :-) pekny den :-)

    zmena funkčnosti miestnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.