Zavrieť

Porady

Blahozelame Richardovi za jeho uspechy s Porada.sk

To, ze Porada.sk ma velky uspech, my ako jej casti citatelia to uz davno vieme. Preto ma potesilo, ze sa o tom zacalo aj pisat v dnesnom SME-cku.
Mily Richard, prajem ti nadalej vela uspechov v tvojej cinnosti a dakujeme ti za "navstevu priatelky v Spojenych statoch".
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    ajale Pozri príspevok
    To, ze Porada.sk ma velky uspech, my ako jej casti citatelia to uz davno vieme. Preto ma potesilo, ze sa o tom zacalo aj pisat v dnesnom SME-cku.
    Mily Richard, prajem ti nadalej vela uspechov v tvojej cinnosti a dakujeme ti za "navstevu priatelky v Spojenych statoch".
    Práve som ten článok dočítala a chcela som to tu pricapiť
    Pripájam sa ku gratulácii

    TATRY MKS je offline (nepripojený) TATRY MKS

    TATRY MKS
    Gratulujem - dobrý článok...
    Richardovi (aj priateľke) ďakujem za vynikajúci nápad založiť túto skvelú stránku.

    Bastian je offline (nepripojený) Bastian

    Bastian
    Fíha gratulujem!

    Za to čo dokázal vytvoriť Richard si ho veľmi vážim. Veľa podnikateľov vykonáva svoju činnosť iba preto, aby prišli k peniazom... Richard dokázal vytvorením porady to, že sa dá podnikať a pritom byť užitočný.

    lorelei je offline (nepripojený) lorelei

    lorelei
    Klobuk dolu Richardovi. Prajem vela dalsich dobrych napadov, vela trpezlivosti s nami a vela radosti z dobre vykonanej prace. Dakujeme za vsetko.

    hetty je offline (nepripojený) hetty

    hetty
    Keby nebolo porady, trebalo by ju vymyslieť. Manžel doteraz nechápe ako si tu pomáhame. Keď som napísala, že nemám jahody začali mi chodiť balíky z celého Slovenska s priesadami.

    Ďakujem Richardovi a ďakujem všetkým, že ste.

    Marti.ka je offline (nepripojený) Marti.ka

    Marti.ka
    Tiež sa chcem pripojiť k poďakovaniu Richardovi, "Porade" ako takej i všetkým jej členom. Porada mi pomohla veľa krát dobrou radou, povzbudila ma, či rozosmiala, vďaka nej som sa vyhla mnohým chybám a dopomohla som finančne sebe i svojim blízkym. Ja som si dodatočne, asi po roku požiadala o nepreplatenú dovolenku počas materskej, o ktorej som dovtedy nevedela a budúcim mamičkám som zas mohla ďalej odovzdať dobre mienené rady, aby si vylepšili materskú. Ešte raz vďaka. Za dobrý nápad, super administrátora a šikovných a trpezlivých poraďákov.

    VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

    VladoaKatka
    Pridávam sa ku gratulantom, prajem Richardovi dlho a veľa síl, aby stránka bola stále tak obľúbená ba ešte viac, ako je teraz.

    a keby niekto nevedel nájsť v sme.sk o čo ide, tak to prikládam.

    http://pocitace.sme.sk/c/3874802/Por...o-recepty.html
    Naposledy upravil VladoaKatka : 14.05.08 at 11:57

    Liptáčik je offline (nepripojený) Liptáčik

    Liptáčik
    Začala som podnikať v tejto oblasti pred 5-timi rokmi a dodnes som "nepojedla všetku múdrosť učtáriny" Nebyť pomoci poraďákov, mala by som problémy to zvládnu. Vďaka za všetko.
    Porada je tu, keď niečo neviem. Porada je tu, keď mi je smutno. Porada je tu, keď sa mi nechce spať. Vďaka za Poradu.

    cactus je offline (nepripojený) cactus

    nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac cactus
    Už som viackrát vyslovila uznanie za vznik a vedenie tejto stránky a budem vďačná aj naďalej...
    Skutočne Vám patrí poďakovanie pán Richard. Porada je mojím (určite nie len mojím) každodenným spolupracovníkom. Ráno, keď prídem do roboty si ju otvorím a keď odchádzam z roboty vypnem. Kedykoľvek narazím na problém, (a tých je počas pracovného dňa skutočne dosť)je poruke Porada, ako dobrý kolga. Nájdem tu takmer všetko, a keď nie, opýtam sa. Je to skutočne super - ďakujem Vám.

    Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

    pán v najlepších rokoch Ibaka
    Naštastie Poradu som objavil hneď po začatí podnikania, lebo som zúfalo hľadal info, ako zaučtujem príspevok z úradu práce. Hlavou mi lietali myšlienky: je to zdaniteľný či nezdaniteľný príjem a problémy priblúdali a ja som blúdil ako blúdny Holanďan. Zrazu som objavil odkaz na Parada.sk, zadal dotaz a za hodinu som mal odpoveď na môj prvý problém. Vďaka Richard za nápad a aj za to ako je stránka s prehľadom vedená. Toto na trhu chýbalo. Ani sa nečudujem že stránka má taký úspech.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Vďaka všetkým za povzbudivé slová, ako som spomínal aj pri rozhovore, takéto ohlasy človeka vždy potešia a naštartujú do ďalšej práce.
    Som rád že sa spolu s vami môžem tešiť z obľúbenosti tejto stránky.
    Ako som pre sme hovoril (toto tam nie je zverejnené), najväčšiu hodnotu na stránke majú ľudia, bez vás by bola Porada diskotékou s prázdnym parketom a preto som rád že sa nikto neostýcha zatancovať si na parkete a podeliť sa o svoje tanečné umenie

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    Richard Pozri príspevok
    Vďaka všetkým za povzbudivé slová, ako som spomínal aj pri rozhovore, takéto ohlasy človeka vždy potešia a naštartujú do ďalšej práce.
    Som rád že sa spolu s vami môžem tešiť z obľúbenosti tejto stránky.
    Ako som pre sme hovoril (toto tam nie je zverejnené), najväčšiu hodnotu na stránke majú ľudia, bez vás by bola Porada diskotékou s prázdnym parketom a preto som rád že sa nikto neostýcha zatancovať si na parkete a podeliť sa o svoje tanečné umenie
    Richard v takom príjemnom prostredí si zatancujeme s radosťou

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    Riško,
    a zabudol si napísať, že veľa z nás tu našlo ozajstných "živých" aj "virtuálnych" priateľov, bez ktorých si už neviem svoje fungovanie v reálnom živote predstaviť

    P.S.
    Akurát ideme dať koťogo s Bee, ktorá je náhodou v Ba. Keby nebola porada, tak by som dnes nevedela čo s načatým dňom

    Bastian je offline (nepripojený) Bastian

    Bastian
    Muška Pozri príspevok
    Riško,
    a zabudol si napísať, že veľa z nás tu našlo ozajstných "živých" aj "virtuálnych" priateľov, bez ktorých si už neviem svoje fungovanie v reálnom živote predstaviť

    P.S.
    Akurát ideme dať koťogo s Bee, ktorá je náhodou v Ba. Keby nebola porada, tak by som dnes nevedela čo s načatým dňom
    Bohvie aké má už Richard ďaľšie plány... možno tu pribudne aj rubrika "Zoznámenie" .

    Ešte sa nájdu ľudia, ktorí pijú koťogó? Ja som už nepil ani nepamätám.

    tuta je offline (nepripojený) tuta

    tuta
    Bastian, veď rubrika Zoznámenie tu už funguje, ale s iným názvm a síce: STRETNUTIA PORAĎÁKOV

    Ďakujem Richard za skvelú stánku a prajem veľa dobrých nápadov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.