Zavrieť

Porady

wifi

wifi-ako zistim ci mam v PC naistalovanu wifi kartu ......wlan adapter je aktivny ale nemozem ho najst v mojom PC.
nemozem vyhadat bezdratove siete...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Myslis driver ? alebo fyzicku kartu? Ak fyzicku, tak jednoducho sa pozres do PC ci tam ta sietovka je, prip. moze byt na MB. Ak driver, tak ak wifi kartu fyzicky v PC mas, tak v spravcovy zariadeni musi byt, ci uz nainstalovana, alebo ked je vedla nej zlty otaznik, tak win ju nevie nainstalovat a musis ju nainstal. sam.

    ondro395 je offline (nepripojený) ondro395

    ondro395
    moj typ PC je ASUS F5Rseries.......no ja mam wifi katu...len proste nemozem najst wifi wo svojom PC .....proste nemozem najst ikonu ktorou sa to spusta...

    tuta je offline (nepripojený) tuta

    tuta
    Som len laik, ale ja mám v notebooku wifi, ale ikonku nemám žiadnu, spúšťa mi to automaticky.

    prajvi je offline (nepripojený) prajvi

    prajvi
    Z boku na laptope mas prepinac vypnut-zapnut Wifi kartu mas to zapnute?
    a co ta wifi katra je v spravcovi zariadeni?

    Ak ano nieviem ako ASUS ale niektory vyrobcovia maju na vyhlanie/pripojenie bezdrotovych sieti v dosahu vlastnu aplikaciu... (ak sa jej chces zbavit tak musis v sluzbach start->spustit services.msc - najst Wireless Zero Configuration a spustit)

    tu je manual k tomu laptopu:
    http://dlsvr01.asus.com/pub/ASUS/nb/...15_f5mr_hw.pdf

    diry je offline (nepripojený) diry

    diry
    Skús: štart-ovládacie panely-nástroje pre správu-služby a tam si nájdi: automatická konfigurácia bezdrátových služieb, klikni pravou myšou a daj všetky úlohy a spustiť. Potom si nájdi štart-pripojiť- sieťové pripojenia a malo by si ti otvotiť okno s bezdrátovými sieťami

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    Po kliknutí na tento link sa ti zobrazí interaktívne zobrazenie tvojho modelu notebooku.

    Kliknutím na šípku "vľavo" na obrazovke sa ti zobrazí tvoj notebook z ľavej strany - nájdeš tam označenie "Wireless Switch" - t.j. prepínač WiFi karty - týmto prepínačom sa zapína alebo vypína WiFi karta (ON = zapnuté / OFF=vypnuté)

    Okrem toho sa wifi karta dá zapnúť a vypnúť aj softwérovo (ak je prepínač v ponohe ON) - toto sa robí vypínačom, ktorý nájdeš v hornom rade úzkych tlačidiel nachádzajúcich sa nad klávesnicou. Myslím, že to je druhé alebo tretie tlačítko zľava (hľadaj niekde nad klávesou "F1" - to tlačítko má označenie, ktoré vyzerá ako anténa vysielača vysielajúca rádiové vlny).

    ondro395 je offline (nepripojený) ondro395

    ondro395
    nazdar vsetci....no vsetko som vyskusal ale aj tak nic .....proste vsetko som pozapinal ale aj tak nic....len taka otazka ako zistim ci ho vôbec mam??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.