Zavrieť

Porady

Hrozné vlasy

Zdravim,
potreboval by som poradit. Moje vlasy su uplne hrozne! Ak ich nosim uplne nakratko, tak s nimi nemam ziaden problem. Ale ked trochu podrastu, asi tak ze ofinu mam po obocie, tak mam s nimi problem. Ked si ich umyjem a uschnu mi tak maju taky vzhlad, najlepsie to prirovnat k suchej slame a takto to je minimalne jeden den po umyti, casto aj dlhsie. Rano mam velky problem ocesat si ich aby nestali kade tade a aby drzali nejaky ten tvar. Chcel by som nieco, co by mi pomohlo aby vyzerali najma trochu normalnejsie, aby neboli "take suche" a aby sa mi lahsie cesali. Neviete mi nieco poradit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

    Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac medvedik21
    Skús vosk na vlasy, ten nanesieš a rozčešeš a vlasy držia tvar, alebo sa poobzeraj v drogérii po vlasových prípravkoch, na každom je napísané aký efekt s ním môžeš dosiahnuť. A na tie "slamené" vlasy Ti pomôže akýkoľvek kondicionér alebo balzam na vlasy ktorý nanesieš po umytí šampónom a po pár minútach zmyješ, vlasy tým zmäknú a sú hladšie a lepšie sa rozčesávajú.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    používať Fructis vdaka nemu nemam žiadne problémy... alebo nejaký na vyrovnanie vlasov aby nerobili somariny

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.