Zavrieť

Porady

Umývačka - polinoxové dno, funkcia Fuzzy Logic

Uvažujem o kúpe umývačky, niektoré lacnejšie majú plastové dno.
Aké máte skúsenosti s plastovým dnom umývačky? A ešte by som sa chcela opýtať, či mi bude veľmi chýbať funkcia Fuzzy Logic. Je rýchly program na 35 stupňov C dostačujúci, alebo je lepší na 45 stupnov. Vďaka za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Miru je offline (nepripojený) Miru

    Miru
    Umývačka ak je kvalitná vydrží veľmi dlho,pri niektorých výrobkoch platí, nie sme taký bohatý,aby sme si mohli dovoliť lacné veci,
    ak na kvalitnejšiu nemáš tak trochu počkaj a kúp až keď došetríš fakt sa to oplatí ja mám už druhú / prvú som predala aj s bytom / a som veľmi spokojná.
    prvá funguje už 18 rok a to bez opravy ,druhú mám 7rokov a tak isto . a mám v susedstve skúsenosť s plastovým dnom , stála síce do 10 ,ale majú málo programov ,košmi sa nedá posúvať a bola už v oprave ,možno je to náhoda a to že má plastové dno s tým nesúvisí a iné sú super no mne to stačilo a susede tiež ona čakala že umývačka bude fungovať ako moja a je s toho nešťastná ,možno ak nemáš s kým porovnať tak to nebude vadiť

    Soňurka je offline (nepripojený) Soňurka

    začiatočník v účtovníctve, amatér, nadšenec PORADY ...viac Soňurka
    Akú máš značku, doporuč prosím Ťa a v akej boli cenovej relácii?
    Dík.

    Umývačka - polinoxové dno, funkcia Fuzzy Logic

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.