Zavrieť

Porady

Pridelenie DIČ a IČ DPH

Prosím o radu, aké doklady sú treba na pridelenie DIČ a IČ DPH pre novozaloženú SRO, aby sme tam nechodili na 3x ?
1.-výpis z OR
2.-potvrdenie o vykonaní zápisu
3.-Sídlo firmy je zapísané na adrese nehnutelnosti, ktorej majitelom sú manželia a nemajú vysporiadané bezpod. spoluvlastníctvo. Je iné než trvalé bydlisko spoločníkov. Spoločníkmi SRO sú otec a syn. Je treba na DU ukázať alebo dať xero zmluvy, ktorou túto nehnutelnosť získali ?
4.-Je treba mať už zriadený aj účet v banke?
5.-čo ešte ???
Ďakujem za odpoveď...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    4 - Keď nemáš ešte zriadený účet v banke nič sa nedeje, len potom ako ho zriadiš treba na DU napísať oznámenie o zriadení podnikateľského účtu.
    5 - Nezabudni aké máš pridelené IČO

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Ja som musela priložiť aj nájomnú zmluvu, z dôvodu sídla podnikania, takže neviem, či nebudeš musieť doložiť doklad o zavkladovaní nehnuteľnosti.

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    ondrejvla
    Ja som musela priložiť aj nájomnú zmluvu, z dôvodu sídla podnikania, takže neviem, či nebudeš musieť doložiť doklad o zavkladovaní nehnuteľnosti.
    Ďakujem za info, pre pokoj vezmeme aj zmluvu o kúpe nehnutelnosti.
    Pekný večer želám...

    tinushka je offline (nepripojený) tinushka

    tinushka
    mozem mi niekto pomoct s referatom o spoluvlastnictve???? ak sa tu niekto najde budem rada a velmi mi to pomoze!!! diky

    Pridelenie DIČ a IČ DPH

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.