Zavrieť

Porady

Rhodos - Montemar Beach

Ahojte, nemá niekto skúsenosti s dovolenkou od CK Seneca - Globtour na Rhodese, konkrétne s hotelom Montemar Beach. Ideme tam v júli a zatiaľ som nič dobré o tom hoteli nepočula. Mám obavu ako to skončí, len smola, že som si niečo o tom hoteli nezistila skôr.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    SVK je offline (nepripojený) SVK

    SVK
    Zdravim,
    bol som tam min. rok, ale nie cez Senecu (na tom asi nezalezi). Nemal som ziadny problem. Izba a strava v poriadku, plaz pekna ale mohlo by byt viac hotelovych lehatok - sem tam som si radsej zaplatil o niekolko 100 m dalej za slnecnik a lehatko (asi pre to, ze neskoro vstavam a na plaz sa dostanem tak po 11tej ;-)
    Jedine negativum su neupravene miesta nedaleko hotela, to je ale v Grecku normalne. Nemal by som tam problem ist znovu. Ja ale na mieste neobsedim, pobehal som za tyzden aj okolie, takze som nebol non-stop iba tam. Zastavam nazor, ze drobnosti ma nerozhadzu a aku dovolenku si urobim, taku mam.

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    SVK Pozri príspevok
    Zastavam nazor, ze drobnosti ma nerozhadzu a aku dovolenku si urobim, taku mam.
    Velky suhlas.

    zuzi1 je offline (nepripojený) zuzi1

    zuzi1
    Hoci som nebola na Rodose, ale v Tunisku, tiež som mala nervy z toho aké to tam bude, pretože všetky recenzie boli negatívne. Na moje prekvapenie tam bolo úplne super - moja najlepšia dovolenka a to som bola aj v Taliansku, Grécku, Chorvátsku. Netreba da dať odradiť rečami nespokojných frfľošov.
    Ak je aj na dovolenke niečo naozaj zlé, tak si to netreba všímať a zaoberať sa len tým dobrým, pekným. Tým sa riadim ja.

    MajaBa je offline (nepripojený) MajaBa

    MajaBa
    Myslím si, že asi máte všetci pravdu. Hlavne aby bolo teplúčko a drobnosti si nevšímať. Pravdou je, že ja spomínam na jednu dovolenku na Kréte len v tom najlepšom a čo tam boli s nami niektorí sa vkuse na niečo sťažolvali a ja som nechápala čo stále majú, čo sa im nepáči. Je pravdou, že akú dovolenku si spravíš takú máš.
    Tak Vám ďakujem a myslím, že sa už aj celkom teším na ten Rhodos aj keď je fakt, že keď som si prečítala tie recenzie som bola znechutená niekam aj ísť.

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    MajaBa: v Grecku nie je nikdy zle. Ak aj dostanete tu najhorsiu izbu z celeho Grecka, tak za 2 dni ju okolie, teplo, slnko, more a grectina prekona a na treti si ju budes pochvalovat - aky super apartman.

    A okrem ineho - najhorsiu izbu nemozete dostat . Tu som mal ja a je asi 600km od Rodosu . Ked tak nad nou teraz premyslam, bola to asi najlepsia izba v akej som kedy bol . [tak sa hladaju pozitiva v negativach...]

    Jedina vec, ktora ma dokaze trochu zaskocit, su chrobaciky na izbach (ak sa objavia - teraz nemam namysli nejaku konkretnu destinaciu). To potom nadavam 10 minut, upratujem tak zo 2 hodinky a vec je vybavena.. Aha nie - potom sa este dalsie 2 dni zabavam na tom, ze ostatni chrobacikov maju a ja nie ...

    Dovolenka podla mna nie je o oddychu a odpocinuti si, ale o zazitkoch a spoznavani. A tomu sa rovna aj jej cena.
    Ak si chce niekto odpocinut, tak predsa nemoze dat 30tis SK za dovolenku, na ktoru musi mesiac robit. Za zazitky ano..

    Rhodos - Montemar Beach

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.