Zavrieť

Porady

problem s notebookom

Dobry den, prosim vas, pred tyzdnom som si kupila novy notebook ASUS, ale mam s nim problem. Nejde mi zapnut, jedine ked ho zapojim do siete. Ked ho nabijem, tak mi ihned zacne blikat, ze je vybity. Ak sa mi nahodou podari zapnut ho na baterku, tak mi ho z nicoho nic vypne, aj ked baterka ma este napr. 70%. Viete mi poradit cim to je? Predpokladam, ze zlou baterkou...Dakujem pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Ja by som vybral HDD a skúsil zapnúť bez neho.Ak je to starší NTB ,tak možno stačí vymeniť batériu na doske.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Samozrejme, ak je tyzden stary, tak ho reklamuj.
    BTW ak napajas notebook s elektrickej siete, tak stale vyber baterku, lebo sa rychlo znici. Baterku tam maj len ked nieje zapojeny do el. siete

    Danta je offline (nepripojený) Danta

    Danta
    Dakujem krasne. Samozrejme mam v plane ist ho reklamovat. Ja mam hroznu smolu na pocitace, takze by ma prekvapilo, keby bol ten notebook v poriadku

    miramax1 je offline (nepripojený) miramax1

    miramax1
    Dobrý deň,

    prosím vás, nedá sa mi zapnúť notebook. Skúšala som ho zapnúť aj bez baterky zapojením na sieť, nepomohlo. Čo by som mohla ešte skúsiť. Ďakujem.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    miramax1 Pozri príspevok
    Ďakujem, skúsila som adaptér, nepomohlo.
    Nie skúsiť ,ale premerať či má dostatočné napájanie.

    miramax1 je offline (nepripojený) miramax1

    miramax1
    Skúsila som druhý adaptér. Ako mám prosím premerať, či má dostatočné napájanie? Ďakujem.

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    Neviem aky mas NB, ale ked zapojis napajanie, mala by sa rozsvietit nejaka dioda (svetielko). Ak po zapojeni napajania patricne svetielko svieti, tak chyba asi nebude v systeme napajania el. energiou, ale ako pise sthruska - zapinac / vypinac, resp nieco este horsie.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    No kočku nepoteším - vyzerá to na chybu hardware - napájací blok na matičnej doske. Pokiaľ je v záruke - uplatniť. Neviem, akú značku má, ale niektorí výrobcovia majú on-line podporu a prevezmú priamo NB na záručnú opravu (napr. ASUS - http://vip.asus.com/eservice/techser...Language=cs-cz).

    miramax1 je offline (nepripojený) miramax1

    miramax1
    Zdravím,

    teraz som NB zapla na druhý pokus. Pri prvom zapínaní sa objavila čierna plocha s textom a s možnosťami potvrdiť F1 alebo F2. Potvrdila som F1, monitor zostal čierny a v ľavom hornom rohu bola _. Na druhý pokus sa mi NB hneď zapol. Chcem sa spýtať, či som mala potvrdiť F2? Ďakujem.

    NB už nie je v záruke, ak tam bude nejaká chyba, myslím si, že sa neoplatí investovať do opravy.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.