Zavrieť

Porady

Tajov

Medzi týmito zahraničnými témami - cestovaniami asi budem vyzerať ako chudobný príbuzný, ale spýtam sa, snáď mi niekto poradí. Mám možnosť stráviť letnú dovolenku v Tajove pri B. Bystrici. Nakoľko som v tejto oblasti nikdy nebola, chcem vedieť, aké turistické možnosti sú tam. Hľadala som cez google, ale nie som spokojná s nájdenými stránkami, väčšinou sú zamerané na lyžovanie. Doteraz sme chodievali do Vysokých, Nízkych Tatier, Slovenský raj, ale Tajov mi zatiaľ nič nehovorí. Poradíte, či sa oplatí ísť v lete? Chceme chodíť na túry, do lesa a tak...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    petmar je offline (nepripojený) petmar

    petmar
    Každý hľadá na dovolenke niečo iné. Niekto spánok, niekto jedlo, iný pitie, ďalší vodu.
    V Tajove nájdete hlavne pokoj a ticho. Túry do hlbokých hôr, na krásne miesta, na hrebeň Kremnických hôr, je toho spústa. V hore ste sami, oddychujete s vlastnými myšlienkami alebo s najbližšími... Dá sa jazdiť i na horských bicykloch.
    Nie sú tam vydláždené chodníčky, skôr už začínajú rásť huby, podhubia je dosť, za nejaký týždeň budú dubáky.
    V prípade horúčav je v Banskej Bystrici (asi 5 km) plážové kúpalisko. Ak budete mať auto, okolité obce a mestá môžu byť zaujímavé.
    Ako hovorím, nie je to vyšperkované dovolenkové centrum, ale typické stredné Slovensko.

    Magma je offline (nepripojený) Magma

    Magma
    petmar Pozri príspevok
    Každý hľadá na dovolenke niečo iné. Niekto spánok, niekto jedlo, iný pitie, ďalší vodu.
    V Tajove nájdete hlavne pokoj a ticho. Túry do hlbokých hôr, na krásne miesta, na hrebeň Kremnických hôr, je toho spústa. V hore ste sami, oddychujete s vlastnými myšlienkami alebo s najbližšími... Dá sa jazdiť i na horských bicykloch.
    Nie sú tam vydláždené chodníčky, skôr už začínajú rásť huby, podhubia je dosť, za nejaký týždeň budú dubáky.
    V prípade horúčav je v Banskej Bystrici (asi 5 km) plážové kúpalisko. Ak budete mať auto, okolité obce a mestá môžu byť zaujímavé.
    Ako hovorím, nie je to vyšperkované dovolenkové centrum, ale typické stredné Slovensko.
    Ďakujem za odpoveď, tak toto potrebujem, oddych a ticho.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.