Zavrieť

Porady

Obciansky problem

Pekny den vsetkym, neviem ci som v spravnej casti Porady, ale ziadnu blizsiu temu tej mojej som nenasla. Chcem Vas poprosit o pomoc v jednej veci. Byvam v novostavbe - panelaku. V tesnom (naozaj tesnom) susedstve su zahradky a rodinne domceky. V najblizsej zahrade je vytvoreny koterec, ktory ma cca 4 m2. Tvoria ho stare rozbite sopy, je v podstate pozliepany zo starych dosak. V tomto koterci ziju 3 velke psy. Chodi za nimi obcas starsia pani, ale von ich nepusta. Su tam zavreti 24 hodin denne. Moj problem je v tom, ze psy permanentne stekaju a zavijaju, cez den aj v noci. Cez den by mi to nevadilo, ale v noci sa neda spat pri otvorenych oknach, aj ked byvam na 4 poschodi. Je mi tych psov velmi luto - zit na 4 m2 je podla mna tyranie. Preto by som chcela od Vas poradit, na koho sa v takejto veci treba obratit - asi by sa to naozaj dalo titulovat ako tyranie zvierat, tiez ako rusenie nocneho kludu, a tiez pochybujem, ze ta pani plati za tych psov dane. Prosim poradte ako postupovat.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Nataša je offline (nepripojený) Nataša

    usilovná pracovníčka Nataša
    skús sa informovať na slobode zvierat, určite ti poradia nejaký postup

    Barbara je offline (nepripojený) Barbara

    no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac Barbara
    obráť sa tu, oni sa ti ozvú, raz som im tiež napísala ohľadne týrania a ozvali sa mi . napíš im kde to je a tak.

    klikni sem: www.slobodazvierat.sk/Kontakty.contact.O.html

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    môže pomôcť aj mestská polícia - treba podať ponet na prešetrenie podozrenia týrania zvierat - v takýchto prípadoch pomáha aj medializácia prostredníctvom televízie -

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.