Zavrieť

Porady

biznis-kupele

ahojte vsetci poradaci.
Neviem ako začať kedže je tato tema dosť zložitá.
tak na zaciatok uz som si stihol nieco prestudovať o tejto teme v zakone.
ak sa tu niekto najde kto by o tejto teme vedel viac, tak prosim vas ozvite sa mi..
za odpovede dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    tetrisss Pozri príspevok
    Ale co o kupeloch?
    Tak to uz neviem .
    Mozno ako zacat prevadzkovat kupele, ako ponukat kupelne pobyty, ...?

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    vedec Pozri príspevok
    ahojte vsetci poradaci.
    Neviem ako začať kedže je tato tema dosť zložitá.
    tak na zaciatok uz som si stihol nieco prestudovať o tejto teme v zakone.
    ak sa tu niekto najde kto by o tejto teme vedel viac, tak prosim vas ozvite sa mi..
    za odpovede dakujem
    A noviny? Ci to ta uz preslo? Alebo aj aj?

    vedec je offline (nepripojený) vedec

    vedec
    rickman...noviny ma nepresli....ale ty si mi nejako neodpovedal na moj mail...a tento príspevok je o kupeloch....preto lebo už som mal dva možnosti kupiť dva kupelne domy na slovesku a nevedel som ci sa oplatí....dať to toho usilie a cas....a hlavne peniaze

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Pokiaľ sa nebudeš spoliehať na zdravotné poistovne,tak sa to dá skusiť.Ale v zdravotníctve nefunguje nič práve preto,že nikto Ti nezaplatí ani len polovicu ceny,ktorú potrebuješ na nejaké normálne fungovanie a ešte každý bude od Teba čakať ked budeš chcieť tie nevýhodné zmluvy.Takže kúpeľné domy by fungovať mohli,ale za predpokladu,že nebudú mať nič spoločné so zdravotníctvom,alebo ak tak okrajovo.

    tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

    No, niekedy ani ja neviem... ...viac tetrisss
    BXLmiami Pozri príspevok
    Pokiaľ sa nebudeš spoliehať na zdravotné poistovne,tak sa to dá skusiť.Ale v zdravotníctve nefunguje nič práve preto,že nikto Ti nezaplatí ani len polovicu ceny,ktorú potrebuješ na nejaké normálne fungovanie a ešte každý bude od Teba čakať ked budeš chcieť tie nevýhodné zmluvy.Takže kúpeľné domy by fungovať mohli,ale za predpokladu,že nebudú mať nič spoločné so zdravotníctvom,alebo ak tak okrajovo.
    S tym by som teda celkom nesuhlasila, pretoze mimo sezony su dobre aj poistovne. Lenze len tak teoreticky rozhodnut o tom, ci sa ti oplati kupit kupelny dom, to ti nikto nemoze odpovedat. Podla mna to ovplyvnuje vela faktorov, kde to je, ako su kupele zname, kde v kupeloch konkretne sa ten dom nachadza, ci ma pristup k mineralnej vode, aku dobru reklamu ma za sebou, alebo aj zlu a vtedy je to ...No a potom ako si ochotny tvrdo pracovat, pretoze kupit si kupele len tak z rozmaru a potom si za nejake velke peniaze najat manazment, to vacsinou nefunguje, aby si to rozbehol, musis tvrdo driet, snazit sa o klientelu, vsetkych kontrolovat, ci ti nekradnu a ci je vsetko OK, raz sa ti prihodi nemila prihoda a stratis obrovsku cast klientely, dnes je taka siroka ponuka, ze musis svojich klientov ubezpecit, ze sa maju vratit, alebo poradit inym a na to mas len sancu jeden x a dost.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.