Zavrieť

Porady

Spotrebná daň Tabak

Dobrý deň, prosím Vás ak máte niekto skúsenosti s agendou firmy zaoberajúcej sa dovozom tabaku a výrobou tabakových výrobkov podeľte sa o skúsenosti. Nemám konkrétne otázky, zaujíma ma problematika ako celok. Prípadne ak máte nejaké typy na školenia v tejto problematike, resp. nejaké prehľady a tipy ako zvládnuť celú tú nešťastnú agendu okolo toho, budem veľmi vďačná.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

    ten, čo už nemusí do roboty Excise Duty
    Už niekoľkokrát som na Vaše viaceré príspevky v súvislosti s tabakovými výrobkami upozornil na zákon č. 106/2004 Z. z. o spotrebnej dani z tabakových výrobkov v znení neskorších predpisov. Bez detailnej znalosti tohto zákona nemá diskusia nijaký zmysel. Treba uviesť konkrétne problémy a ustanovenia, ktorým v zákone nerozumiete a potom sa dá diskutovať.

    martina333 je offline (nepripojený) martina333

    martina333
    Zákon mám preštudovaný, niekedy človeku viac dajú skúsenosti kolegov, než 10krát prečítaný zákon. Opakovanema nemusíte odkazovať na zákon, ušetrite si čas. Mám pocit, že táto stránka slúži na diskusiu a na to aby sme si vymieňali praktické skúsenosti. Vďaka za pochopenie.

    Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

    ten, čo už nemusí do roboty Excise Duty
    Tak pardon, že som si dovolil obťažovať. Ja len toľko, že v praxi som riešil až príliš veľa prípadov tých, ktorí mali zákony o spotrebných daniach prečítané aj dvadsaťkrát... Na Slovensku je veľmi málo subjektov vyrábajúcich alebo inak uvádzajúcich tabakové výrobky do obehu, obávam sa, že ani nebude veľmi s kým diskutovať. Pokiaľ nemáte nejaký konkrétny problém, považujem túto debatu z mojej strany za ukončenú.

    Spotrebná daň Tabak

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.