Zavrieť

Porady

Výpovedná lehota

Mam uzavretu zmluvu o poskytovani socialnych služieb v zariadeni chraneneho byvania. Vypovedala som ju 30.5. Oni ju dostanu 2.6. Dohodnuta vypovedna lehota je 2 mesiace. Kedy zacina plynut. Ja odtial odidem 3.6. Musim im zaplatit a za kolko mesiacov? Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Keď je výpovedná lehota dva mesiace, tak začne plynúť od 1.7.2008 a uplynie 31.8.2008. Takže zaplatiť musíš ešte za jún, júl a august.

    VlastaXZY je offline (nepripojený) VlastaXZY

    uvedomelý humanista VlastaXZY
    Ešte jedna otázka. Mení na tom niečo fakt, že tú výpoveď som dala v núdzi a kvoli zhoršeniu zdravotného stavu sposobeného mobbingom spolubývajúcich? Uviedla som to aj vo výpovedi. Čo ked im nezaplatím, ale jednoducho odídem?

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Zmluvný vzťah je platný, pokiaľ sa s prenajímateľom dohodnete, spíšete dodatok k zmluve a zmluva sa môže ukončiť aj okamžite. Zmluva je vždy dohodou zmluvných strán, záleží od prenajímateľa nehnuteľnosti. Dohodnutý nájom je súdne vymáhateľný. Doporučujem osobné stretnutie s prenajímateľom a dohodnúť si výpoveď okamžite. Pokiaľ to bude vedieť prenajímateľ ihneď prenajať, môže Vám aj dať okamžitú výpoveď.

    iriska je offline (nepripojený) iriska

    iriska
    a nedalo sa s nimi dohodnúť o skončení prac. pomeru k nejakému dátumu? - len by ma zaujímalo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.