Zavrieť

Porady

PODPAĽOVAČI

Ahojte všetci.

Prečítal som už zopár tém a je aj taký , pre nasledovné , príhodný dátum.
V niektorých rubrikách som občas narazil na tzv. podpaľovačov = to sú tí , čo hľadajú tzv. "suchú slamu" na tému.
Keď ju nájdu , zapália ju (a podľa možnosti aj vášne).
Keď slama zhorí , téma zhasne a zadávateľ je spokojný a už možno hľadá ďalšiu suchú slamu.
V rámci zlepšenia nášho duševného zdravia ich teda sem uveďme a oceňme.
A môže byť aj viac kategórií. Napríklad :
P1A, absolútne najviac príspevkov k jeho téme ;
P2T, najviac ním zadaných tém ;
P3/P, najviac príspevkov pripadajúcich na jeho 1 príspevok = body ;
P4X, .......)

Ako prvého navrhujem do P3/P :

bluemind - 65 bodov = 65 reakcií na jeho jediný príspevok

Ahoj
Ka Mil
Naposledy upravil Karas Milan : 02.06.08 at 14:28
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

Vylúčený člen Karas Milan
Prosím administrátora , aby to upravil do normálneho tvaru (ako som to písal).
Nejde mi to upraviť a vyzerá to ako keby to písal .....

Ahoj
Ka Mil

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Petra Nová
Milan alebo Kamil ( neviem ktorý z nich), zriadenie tejto témy nepovažujem za dobrý nápad. Na Porade som relatívne niekoľko mesiacov a stihla som prečítať niektoré archívne témy. Mojím najhorším poznatkom bolo, že jednému kolegovi napadlo , aby inému kolegovi vytvoril osobitnú tému, aby sa v nej mohol realizovať. Preto, lebo tento asi nespĺňal jeho predstavy o tom, čo má písať , ako má písať a koľko má písať. Alebo preto, že argumentačne prevyšoval jeho názory a bolo ho treba niekde vytesniť. Nemôžem preto súhlasiť s akoukoľvek témou, ktorá rozdeľuje ľudí na zaradených a nezaradených, klubových alebo tých iných. Netvrdím však, že tí vtipálkovia z posledného obdobia by si to nezaslúžili .

Michaelu15 z Granulocytopénie by som možno až tak prísne nesúdila, lebo sa mi zdá, že to bola akcia sólistu. Neviem, čo ju k tomu viedlo, možno má problémy, ktoré si takto ventilovala a možno vďaka kontaktu s Poradou, neurobila horšie veci. Však absolútne za nefér považujem, ak sa vytvorí organizovaná skupinka a prostredníctvom SS a nastrčených nickov usmerňuje diskusiu v témach až do stovkového konca. To sa už nedá ospravedlniť zúfalstvom jednotlivca, ktorý možno potrebuje ľudský záujem a pofúkanie boľačiek, ale považujem to za zvrátenosť účastníkov tej skupinky.

Nie som proti nevinnému žartovaniu na Porade. Veď ono je korením aj v bežnom živote. Ale úplne chápem sklamanie Barbary, DAV a všetkých, ktorí úprimne otvorili svoje srdcia v snahe pomôcť, a nakoniec zistili, že niekto si robil dobrý deň.

Napriek všetkému, ozaj myslíš, že treba v Podpaľovačoch ďalej pokračovať? Máš však moje sympatie za to, že si mal odvahu o týchto praktikách verejne hovoriť.

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

Vylúčený člen Karas Milan
Díky Peťka.

Najprv mi ale poraďte ako upraviť ten text témy (nemám rád dlhé) a keď veľkými písmenami , alebo farebne , tak len dôležité (a krátke).

K tejto téme ma inšpirovalo , ako (pravdepodobne bez toho , aby si celé prečítali ; pozreli profil ; prezreli príspevky zadávateľa) som niekedy dostal pomerne intenzívne odpovede zástancov tragických osudov.A teda , že sa občas zbytočne emocionálne angažujú (prípadne sú využívaní).

A tiež , že sa "scenáristicky" podobajú.
Napríklad :
-oklamaná
-možno horespomínaná
-muž môjho života
-nevera


Ahoj
Ka Mil
P.S.
Skús raz hádať ako sa volám (keď mám napísané Karas Milan).

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Meggi 1
Milan, pri svojom príspevku vpravo dole máš okrem iných tlačidlo "Uprav", klikni naň, otvorí sa Ti Tvoj príspevok v novom okne a v ňom môžeš robiť úpravy svojho textu a následne uložiť. Hotovo...

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

Vylúčený člen Karas Milan
Do P2T prihlasujem "Pohar" : za 15 mesiacov založil 94 tém.

Ahoj
Ka Mil

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac Barbara
No Milanko len tak medzi nami a ten Karas Milan1 , tiež si to Ty????? zamestnanie má to isté ako ty údržbár, energetik ??????

aha si to TY

lenže to nemchápem
Naposledy upravil Barbara : 06.06.08 at 05:42

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

Vylúčený člen Karas Milan
Ahoj Barbara.

Jasne , že som to ja . A keby som sa chcel schovávať , tak ver , že si dám nick (napr. podľa prezývok z intráku).

Ale pozri sa . Som ešte (teda môj príspevok) tam ??
Keď som videl (že rozčúlený blbosťami) som napísal pod mojím nepoužívaným nickom , hneď som to vymazal.
Akurát , že si ma za tých 5-10 minút , kým som prišiel na spôsob mazania , vymákla.
Práve som si kľakol na pravé koleno (na 2 sekundy). Stačí ,

Ahoj
Ka Mil
P.S.
Súhasím , aby som bol aj ja na Porade tak sledovaný , ako ja sledujem niektoré zaujímavé (pre mňa) nicky.
Správu podám 16.06.2008 o 16006 hod.
Že to bude v P..i = ja som myslel meno témy ( nedám - kto chce nájde).

liba2 je offline (nepripojený) liba2

liba2
Karas Milan Pozri príspevok
Ahoj Barbara.

Jasne , že som to ja.
Ka Mil

Ak požiadaš Richarda cez ss - spojí ti obidva nicky do jedného.

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko, hanelie
milanko, pri všetkej úcte k tebe, kto si ty, že si dovoľuješ súdiť a selektovať ľudí ?

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac Barbara
Karas Milan Pozri príspevok
Ahoj Barbara.

Jasne , že som to ja . A keby som sa chcel schovávať , tak ver , že si dám nick (napr. podľa prezývok z intráku).

Ale pozri sa . Som ešte (teda môj príspevok) tam ??
Keď som videl (že rozčúlený blbosťami) som napísal pod mojím nepoužívaným nickom , hneď som to vymazal.
Akurát , že si ma za tých 5-10 minút , kým som prišiel na spôsob mazania , vymákla.
Práve som si kľakol na pravé koleno (na 2 sekundy). Stačí ,

Ahoj
Ka Mil
P.S.
Súhasím , aby som bol aj ja na Porade tak sledovaný , ako ja sledujem niektoré zaujímavé (pre mňa) nicky.
Správu podám 16.06.2008 o 16006 hod.
Že to bude v P..i = ja som myslel meno témy ( nedám - kto chce nájde).

aký nepoužívaný nick?? však ten tvoj nick Karas Milan1 je od 5.5.2008 a 3 príspevky.

ale už skončím v tejto téme , nechcem sa s tým už ďalej zaťažovať, lebo asi som nemchápavá. ale ani to nemchápem, a by ma to zaujímalo, že prečo niekto potrebuje mať viac nickov?? .....keď je """slušný""" - ... to bol citát od Teba Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

Vylúčený člen Karas Milan
hanelie Pozri príspevok
milanko, pri všetkej úcte k tebe, kto si ty, že si dovoľuješ súdiť a selektovať ľudí ?

Ahoj Hanelie.

Prečítaj si (všetky a celé) tie témy a potom zistíš , že ja som len zrkadlo , (píšu si to tam oni) , ktoré ctí PRAVDU (a slobodnú vôľu).

Ahoj.
Ka Mil

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

Vylúčený člen Karas Milan
Barbara Pozri príspevok
aký nepoužívaný nick?? však ten tvoj nick Karas Milan1 je od 5.5.2008 a 3 príspevky.
Ahoj Barbarka.

Keby si bola taká ochotná tak :
- porovnaj aktivitu v nich
- a hlavne porovnaj dátumy (dnes , keď mi to pripomínaš je 6.6.)
- prípadne , ak to naozaj chceš vedieť , prečítaj si moje príspevky k tomu

Ahoj
Ka Mil

betka je offline (nepripojený) betka

betka
Otvorím tému: čítam PODPAĽOVAČI, čo horí, niečo sa deje s poradou ?????????

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko, hanelie
Prečítaj si (všetky a celé) tie témy a potom zistíš , že ja som len zrkadlo , (píšu si to tam oni) , ktoré ctí PRAVDU (a slobodnú vôľu).
milanko a treba ti to? veď už z histórie vieme, že tých čo hlásali pravdu - upaľovali na hraniciach

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin Richard
Ak chcete riešiť podpaľačské témy, tak ich prosím jednoducho ignorujte a nahláste moderátorom a administrátorom.

Uzatváram.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.