Zavrieť

Porady

poplatok pre FIRMDATA

Dobry den
zacinam podnikat a po zaregistrovani sa na zivnostenskom urade mi prisiel list spolu so sekom na 1500Sk pre firmu firmdata na zaregistrovanie u nich..
je to potrebne? zacinam uplne maly Eshop..

dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

    Založil som Finstat.sk Filip Glasa
    nie je to potrebné a je to úplne zbytočné:
    http://www.porada.sk/t55664-register...-zivnosti.html

    len pre svoje dobro si zaregistruj eshop do e-katalógov (zoznam, azet, atlas,...) zadarmo.

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    zacinam podnikat a po zaregistrovani sa na zivnostenskom urade mi prisiel list spolu so sekom na 1500Sk pre firmu firmdata na zaregistrovanie u nich..
    sú firmy, ktorých názvy evokujú kvázi povinné registrovanie - samozrejme za úplatu

    anklar je offline (nepripojený) anklar

    Anklar anklar
    haluz33 Pozri príspevok
    Dobry den
    zacinam podnikat a po zaregistrovani sa na zivnostenskom urade mi prisiel list spolu so sekom na 1500Sk pre firmu firmdata na zaregistrovanie u nich..
    je to potrebne? zacinam uplne maly Eshop..

    dakujem
    Ak máš peniaze na neefektívne míňanie .
    FIRMDATA, predtým INFORMATIK;
    Spis.zn.: nesedí;
    Nasledujúci ident. údaj: nesedí;
    Podľa sídla: nesedí;
    Organizačná zložka zahraničného podniku, zaplatením poplatku na zápis nič nezískaš.

    haluz33 je offline (nepripojený) haluz33

    haluz33
    priznam sa ze som bol pripraveny zaplatit !!
    ved ako zacinajucemu neskusenemu zivnostnikovy mi pride sek na zapis do obchodneho registra a este k tomu v ten isty den ako DICo - pomyslel som si ej ako to maju pekne zladene
    je to aspon dobre ponaucenie na zaciatok podnikania - never vsetkemu (ak nie uz rovno nikomu) co sa javi na prvy pohlad v pohode a je k tomu sek

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    haluz33 Pozri príspevok
    priznam sa ze som bol pripraveny zaplatit !!
    ved ako zacinajucemu neskusenemu zivnostnikovy mi pride sek na zapis do obchodneho registra a este k tomu v ten isty den ako DICo - pomyslel som si ej ako to maju pekne zladene
    je to aspon dobre ponaucenie na zaciatok podnikania - never vsetkemu (ak nie uz rovno nikomu) co sa javi na prvy pohlad v pohode a je k tomu sek

    ..... no ešte, že si PORAĎÁK a že ťa napadlo sa PORADIŤ .....

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    rickman Pozri príspevok
    Mna by len zaujimalo, kolko ludi zaplati...
    Bohu žiaľ privela. Mám klienta, ostrielaného podnikateľa, a naletel keď si založil s.r.o. a prešiel z szčo na sro.

    anklar je offline (nepripojený) anklar

    Anklar anklar
    Aj mňa si našli v apríli t.r. Keď som čítala list, v prvom momente som si myslela, že bol zrušený názov Živnostenský register a nahradený názvom Register obchodu a živnosti. Začala som si firmu overovať po dvoch líniách (1. ORSR, ZRSR, internet; 2. Porada).
    Kým som si pozisťovala ako sa veci majú, aj poraďák Chobot mi pomohol.

    FAA je offline (nepripojený) FAA

    Som Božie dieťa FAA
    vieroslava Pozri príspevok
    Niekedy sú rýchlejší ako obchodný register. Zrejme tam majú nejaký kontakt.
    To si píš, že to ide cez ORSR.

    xBORISx je offline (nepripojený) xBORISx

    xBORISx
    A jak vychcana je ta firma...prislo mi to presne v den vzniku opravnenia aby to vzbudilo este serioznost...hm, ja som len zvedavy ako hned vedia kto je novy v biznise...

    adriana126 je offline (nepripojený) adriana126

    adriana126
    Nám dnes došli tiež a hneď z troch firiem - register obchodu a živnosti - FIRMDATA SR a Informatik s.r.o. a register obchodných spoločností SR - INFODAT, dúfam, že ani jedno z tých nie je povinné?
    aj mne to akurat prislo a sa divam ze co je to za blbost....tak som hned zasiel sem na poradu a NASTASTIE som tu nasiel temu o nich......vdaka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.