Zavrieť

Porady

chronický zápal močového mechúra

confused:
Ahoj všetci !!!!!!! ja by som sa chcela poradiť zniekým kto má chronický zápal močového mechúra ja už 9 rokov neustále bojujem a nič, doktori nič- pchajú ma z antibiotikami co zaberú ale po dvoch týždňov sa mi to objavý zas v lepšom prípade o tri mesiace . Vyskúšala som urinal urovaxom prírodné lieky a nic . Privítala by som nejakú dobrú radu liek alebo dobrého urológa dakujem
Naposledy upravil kameron123 : 02.06.08 at 20:24
Usporiadat
naan naan

naan je offline (nepripojený) naan

Vyskúšala si už šťavu z aloe vera s kanadskou brúsnicou? Veľmi dobre zaberá
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Urinoterapia.
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
Johanka Pozri príspevok
Urinoterapia.
Jednu dobu som študovala urinoterapiu a zvonka aj skúšala. Zvnútra ešte nie, lebo nie som až taká presvedčená o neškodnosti moču - predsalen sa tam vyplavuje kadejaký odpad z tela. Tie výsledky v knihách boli síce omračujúco dobré ... Asi veľa záleží od toho, čo do seba narveme. POkiaľ je to niečo kvalitnejšie, tak možno je to dobré, že telo znova zužitkuje to, čo predtým nedokázalo vstrebať. Aké máš s tým skúsenosti?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Terénne nastavenie na homeopatickú liečbu dobrým homeopatom,ale výlučne lekárom,ktorý bude vedieť odsledovať štádium ochorenia.
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
Chronické zápaly "ženských vecí" aj urinotraktu (sú to veci spojené, takže ruka v ruke) som mávala od mojich mladých liet až do obdobia spred troch rokov. Tiež sa do mňa napchali injekcií a liekov, chodila som na rôzne vyšetrenia aj na liečenia. Ked som sa vydala, nemohla som otehotnieť, lebo som mala z tých chronických zápalov následky. Dobre viem, čo je to močiť krv a tá bolesť! RAz som skončila aj v nemocnici na infúziách zo zápalom obličiek a týždeň som mala 40-ky teploty. Všetci strážni anjeli stáli vtedy pri mne, že som neskončila na dialýze! Ale tri roky už neviem, čo je to mať zápal močového mechúra alebo maternice či vaječníkov. Predtým som skúšala kadečo, moxovanie, akupresúru, homeopatiká, bylinky - ale pri všetkých spôsoboch liečenia sa ukázalo, že nie som dosť vytrvalá a systematická, nič som nedotiahla do konca a po niekoľkých mesiacoch som to vždy vzdala (trápila som sa vyše 20 rokov). Odvtedy, ako používam *******izované výrobky od fy Advanced ******* Technology (www.******************************), nemám problém s ničím chronického rázu. Vrelo odporúčam.
0 0
benny2 benny2

benny2 je offline (nepripojený) benny2

Ahoj ja ťa zdravím.Sestra má svokru ,ktorá mala tento problém často.
Zohnala si prírodné produkty,ktoré jej veľmi rýchlo pomohli a dokonca mala aj helikobaktér aj ten jej zmizol.Ak by si mala záujem takouto formou sa zbaviť
problému viem kde to zohnať.Nemá to vedľajšie účinky,je to na prírodnéj báze.Daj vedieť.**********
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
Ak máš benny zamestnanie DISTRIBÚTOR, to sa máš teda čo snažiť, aby si na ľuďoch zarobila toľko, aby si sa z toho uživila. Ale ešte je tu dosť zdravotných problémov spomenutých na to, aby si postíhala ľudí namotať Snaž sa !
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
Ak máš benny zamestnanie DISTRIBÚTOR, to sa máš teda čo snažiť, aby si na ľuďoch zarobila toľko, aby si sa z toho uživila. Ale ešte je tu dosť zdravotných problémov spomenutých na to, aby si postíhala ľudí namotať Snaž sa !
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
Ak máš benny zamestnanie DISTRIBÚTOR, to sa máš teda čo snažiť, aby si na ľuďoch zarobila toľko, aby si sa z toho uživila. Ale ešte je tu dosť zdravotných problémov spomenutých na to, aby si postíhala ľudí namotať Snaž sa !
0 0
kameron123 kameron123

kameron123 je offline (nepripojený) kameron123

Skúsenosti s urinoterápiou nemám ani nemienim vyskušať
Naposledy upravil kameron123 : 09.06.08 at 20:15
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

kameron123 Pozri príspevok
confused:
Ahoj všetci !!!!!!! ja by som sa chcela poradiť zniekým kto má chronický zápal močového mechúra ja už 9 rokov neustále bojujem a nič, doktori nič- pchajú ma z antibiotikami co zaberú ale po dvoch týždňov sa mi to objavý zas v lepšom prípade o tri mesiace . Vyskúšala som urinal urovaxom prírodné lieky a nic . Privítala by som nejakú dobrú radu liek alebo dobrého urológa dakujem
Nie som lekár, ale keď píšeš ,že 9 rokov berieš rôzne antibiotiká a viac-menej nezaberajú, je možné, že telo si už na ne zvyklo a nezaberajú Ti.
Skús teda načas nejaké bylinky.Nielen čajíky, ale aj sedavé kúpele(aspoň 2-3 týždne).Napr. ľubovník bodkovaný, myší chvostík atď. A hlavne dávať pozor na nachladnutie zdola a studené nohy.
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
motylik7 Pozri príspevok
Ak máš benny zamestnanie DISTRIBÚTOR, to sa máš teda čo snažiť, aby si na ľuďoch zarobila toľko, aby si sa z toho uživila. Ale ešte je tu dosť zdravotných problémov spomenutých na to, aby si postíhala ľudí namotať Snaž sa !
konkurencia? ... ehm
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
kitky Pozri príspevok
konkurencia? ... ehm
Som čakala, kto na to zareaguje . Napísala som to preto, lebo nemám rada takých ľudí, ktorí sa vynukujú s liečivami len preto, aby z toho mali nejaký finančný osoh. Predajú a nechajú toho človeka tak, však oni majú zarobené, nezaoberajú sa pacientom preto, lebo mu skutočne chcú pomôcť, nevkladajú do toho kus seba, nezaoberajú sa ním v celej jeho celistvosti. To je obrovský rozdiel, ktorý som tu chcela načrtnúť. Ked robí človek niečo z presvedčenia, pretože ho to baví a robí to so zanietením, iba vtedy ho Universum odmení ! Ale každý na to musí prísť sám.
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
motylik7 Pozri príspevok
Som čakala, kto na to zareaguje . Napísala som to preto, lebo nemám rada takých ľudí, ktorí sa vynukujú s liečivami len preto, aby z toho mali nejaký finančný osoh. Predajú a nechajú toho človeka tak, však oni majú zarobené, nezaoberajú sa pacientom preto, lebo mu skutočne chcú pomôcť, nevkladajú do toho kus seba, nezaoberajú sa ním v celej jeho celistvosti. To je obrovský rozdiel, ktorý som tu chcela načrtnúť. Ked robí človek niečo z presvedčenia, pretože ho to baví a robí to so zanietením, iba vtedy ho Universum odmení ! Ale každý na to musí prísť sám.

Na to sa snad ani neda nezareagovat.
Btw.Aj lahsia forma fanatizmu je nebezpecna.
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
kitky Pozri príspevok
Na to sa snad ani neda nezareagovat.
Btw.Aj lahsia forma fanatizmu je nebezpecna.
Si taká prízemná, alebo sa mi to zdá?
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
motylik7 Pozri príspevok
Si taká prízemná, alebo sa mi to zdá?
Bud v klude. Nezda.
A aby tu zas nemusel nikto po nas upratovat toto je moja posledna reakcia.
0 0
kameron123 kameron123

kameron123 je offline (nepripojený) kameron123

arizona Pozri príspevok
Nie som lekár, ale keď píšeš ,že 9 rokov berieš rôzne antibiotiká a viac-menej nezaberajú, je možné, že telo si už na ne zvyklo a nezaberajú Ti.
Skús teda načas nejaké bylinky.Nielen čajíky, ale aj sedavé kúpele(aspoň 2-3 týždne).Napr. ľubovník bodkovaný, myší chvostík atď. A hlavne dávať pozor na nachladnutie zdola a studené nohy.
Ďakujem za odpoveď vyskúšam
0 0
JaDo JaDo

JaDo je offline (nepripojený) JaDo

Mne osobne na rovnaký problém v mladšom veku pomohlo cca 2 dňové "opekanie sa" pri sálavom teple z "tých bočných žiaričov" (už neviem, ako sa to presne menuje) na starom horskom slnku. Cca 5x denne min. 20 min. a celkom z blízka.
Ešte šťastie, že som neprišla k úrazu.
Ale pomohlo až do teraz.
Proti zápalom (ale i iným vážnym chorobám) je vynikajúci čaj Uňa de Gato, iný názov toho istého Vilcacora.
0 0
kameron123 kameron123

kameron123 je offline (nepripojený) kameron123

JaDo Pozri príspevok
Mne osobne na rovnaký problém v mladšom veku pomohlo cca 2 dňové "opekanie sa" pri sálavom teple z "tých bočných žiaričov" (už neviem, ako sa to presne menuje) na starom horskom slnku. Cca 5x denne min. 20 min. a celkom z blízka.
Ešte šťastie, že som neprišla k úrazu.
Ale pomohlo až do teraz.
Proti zápalom (ale i iným vážnym chorobám) je vynikajúci čaj Uňa de Gato, iný názov toho istého Vilcacora.
ono to pomôže dovtedy kým to nie je chronického pôvodu neviem či
sa niekedy viliecim ale skúšam skoro vsetko čo mi takto poradia darmo som chodila k urologovi ten domna pchal len tie hlupe antibiotika co uz - uvidíme co clovek ma napisane tak sa stane no nie ahoj
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

kameron123 Pozri príspevok
ono to pomôže dovtedy kým to nie je chronického pôvodu neviem či
sa niekedy viliecim ale skúšam skoro vsetko čo mi takto poradia darmo som chodila k urologovi ten domna pchal len tie hlupe antibiotika co uz - uvidíme co clovek ma napisane tak sa stane no nie ahoj
A čo tak skúsiť vrbovkový bylinný čaj? Zaberá.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať