Zavrieť

Porady

Potvrdenie ICO v anglictine

Ahojte, nevie mi prosim niekto poradit kde mozno najst preklad Potvdenia o prideleni IČO v anglictine?
Vdaka,
Zuzana
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Zuzao Pozri príspevok
    Ahojte, nevie mi prosim niekto poradit kde mozno najst preklad Potvdenia o prideleni IČO v anglictine?
    Vdaka,
    Zuzana
    ?? Asi je dnes veľmi teplo, lebo mi to nezapína!

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Zuzao Pozri príspevok
    Dakujem Braňo, ale to je len preklad nazvu, ja hladam cely dokument.
    Zuzana
    Ale veď ten dokument vydáva daňový úrad! To chceš od DÚ, aby ho vystavili v AJ? Alebo čo presne potrebuješ?

    Zuzao je offline (nepripojený) Zuzao

    Zuzao
    V ramci identifikacie nasej organizacie pri ziadani dotacie od zahranicneho donora potrebujeme preklady napr. vyrocnej spravy, statutu a roznych inych dokladov. Stacia neoficialne, tak som dufala ze aj potvrdenie o ICO uz niekto predo mnou potreboval a prelozil to do anglictiny.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Zuzao Pozri príspevok
    V ramci identifikacie nasej organizacie pri ziadani dotacie od zahranicneho donora potrebujeme preklady napr. vyrocnej spravy, statutu a roznych inych dokladov. Stacia neoficialne, tak som dufala ze aj potvrdenie o ICO uz niekto predo mnou potreboval a prelozil to do anglictiny.
    A máte to potvrdenie o pridelení IČO z DÚ v slovenčine? Dajte si to preložiť. Ty nemôžeš napísať nejaké anglické potvrdenie v mene iného úradu.

    Potvrdenie ICO v anglictine

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.