Zavrieť

Porady

parndorf - cesta vlakom

Dobry den, hladala som vsetky prispevky ohladom cesty do nakupneho centra Parndorf, ale aj tak som sa nejako nedozvedela, na ktorej zastavke treba vystupit, ci na Parndorf alebo Parndorf Ort a potom ako je to daleko pesi odtial. Ci nejde nejako blizsie napriklad autobus alebo nieco podobne. Nevie mi niekto poradit? Ideme tam v sobotu a nie a nie najst ako sa tam dostat. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    migelovci je offline (nepripojený) migelovci

    migelovci
    Takze dam sem rovno aj odpoved - cesta vlakom do parndorfu je velmi jednoducha. zo zeleznicnej stanice petrzalka - vystupit na zastavke parndorf ort. Odtial je to peso cca 20 minut. Zo stanice stale hore po ceste a potom na krizovatke doprava. Pojdete pri ceste stale rovno a pri svetelnej krizovatke je to vlavo. A ste tam
    a viete mi aj povedať koľko asi stojí lístok a ako často chodí ten vlak do Parndorfu a či aj v sobotu? ďakujem
    Excise Duty A v Kittsee čo bude robiť?

    parndorf - cesta vlakom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.