Zavrieť

Porady

Barack Obama- predsa to dokázal

Barack Obama získal dosť voliteľov na to, aby získal kandidatúru demokratickej
strany na finále prezidentských volieb v USA, v ktorom nastúpi pravdepodobne proti J. McCainovi- dúfam, že Barack zvíťazí a konečne zosadí z "trónu" Republikánov, je načase aby už bol konečne prezident USA z Demokratickej strany
GO, DEMOCRATIC PARTY OF USA ,GO
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
A čo s tým ?

Bude zásluhou toho konverzný kurz na úrovni 20 Sk / eur ?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Stanislav, si majster v konštatovaní. Máme nepísané pravidlo, že politiku na porade nepreberáme, dokonca ani vtedy, keď Jožko Mihál bol na zvoliteľnom mieste za stranu Nádej v roku 2006 http://www.volby.osobnosti.sk/dokume...Kandidatka.doc

Ak uvedieš, aké výhody to, že Barack Obama bude prezidentom USA prinesie pre Slovensko, budem rád.

P.S. nezabúdaj, že náklady na volebnú kampaň v USA sa približujú 100 mil. USD a nejdú z vrecka kandidátov....
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Barack Obama získal dosť voliteľov na to, aby získal kandidatúru demokratickej
strany na finále prezidentských volieb v USA, v ktorom nastúpi pravdepodobne proti J. McCainovi- dúfam, že Barack zvíťazí a konečne zosadí z "trónu" Republikánov, je načase aby už bol konečne prezident USA z Demokratickej strany
GO, DEMOCRATIC PARTY OF USA ,GO
Už som na Porade zažila všeličo, ale toto je pre mňa najnepochopitelnejší príspevok zo všetkých nepochopiteľných .
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Preco? Stanislav sa chcel iba podelit o svoju radost. ako aj vy to stale dookola robite v roznych temach - napr. ze sa vam podari kolac rozkvitne nejaky kvet a tak...

Ja len, ci sa Stanislav neraduje predcasne. Obama ani nevie, kolko ma USA statov, az sa cudujem, ze mu taky trapas vobec preseiel Pravdepodobne si to amici ani nevsimli, nakolko vacsina z nich to urcite nevie tiez. No rozhodne to nevesti nic dobre do buducnosti, ak by aj bol zvoleny. Kazdopadne bude (ako vsetci - snad s vyminkou Kennedyho) iba babka v rukch tej mafie, ktora uz desatrocia riadi svet cez uradujuceho US prezidenta.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Radosť je radosť. Tak nech sa Stanislav teší. Veď ono mu tú radosť vždy niekto pokazí. Ale názov témy je poriadne strelený. A čo také ... predsa dokázal ? Poraziť ženu. No muži budú ženy v Amerike ešte dlho porážať, napriek deklarovanej demokracii a rodovej rovnosti. Až, keď by bol zvolený za US prezidenta, potom môže jasať, že predsa len niečo dokázal. Ale inak máš pravdu.
Naposledy upravil Petra Nová : 05.06.08 at 19:07
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

misomiso Pozri príspevok
Preco? Stanislav sa chcel iba podelit o svoju radost. ako aj vy to stale dookola robite v roznych temach - napr. ze sa vam podari kolac rozkvitne nejaky kvet a tak...
Už mi svitlo je tu taká téma " Čo ma dnes potešilo ....", tam pochopím všetko .
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

misomiso Pozri príspevok
Preco? Stanislav sa chcel iba podelit o svoju radost. ako aj vy to stale dookola robite v roznych temach - napr. ze sa vam podari kolac rozkvitne nejaky kvet a tak...

Ja len, ci sa Stanislav neraduje predcasne. Obama ani nevie, kolko ma USA statov, az sa cudujem, ze mu taky trapas vobec preseiel Pravdepodobne si to amici ani nevsimli, nakolko vacsina z nich to urcite nevie tiez. No rozhodne to nevesti nic dobre do buducnosti, ak by aj bol zvoleny. Kazdopadne bude (ako vsetci - snad s vyminkou Kennedyho) iba babka v rukch tej mafie, ktora uz desatrocia riadi svet cez uradujuceho US prezidenta.
Ahoj Miso, dík, že si sa ma troška zastal- podľa mňa tu existujú ovela horšie temy ako tá moja, hmhm- neviem, čo je zlé na tejto téme.
Amerika, predsa ovplyvňuje celý svet a tak ovplyvňuje aj nás, aj ked si to niektorí neuvedomujú
A máš asi pravdu aj v tom, že sa teším predčasne, predsa len aj keď je v USA , akože rovnosť medzi rasami, ale stále je americká spoločnosť rasistická a toho sa obávam, že nakoniec by McCain mohol vyhrať- má tú veľkú výhodu, že republikáni majú istý Texas, New york, New Jersey, ale hádam potihne Montana, Nebraska... Uvidíme
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová Pozri príspevok
Radosť je radosť. Tak nech sa Stanislav teší. Veď ono mu tú radosť vždy niekto pokazí. Ale názov témy je poriadne strelený. A čo také ... predsa dokázal ? Poraziť ženu. No muži budú ženy v Amerike ešte dlho porážať, napriek deklarovanej demokracii a rodovej rovnosti. Až, keď by bol zvolený za US prezidenta, potom môže jasať, že predsa len niečo dokázal. Ale inak máš pravdu.
Neveril som, že černoch porazí ženu, hmhm
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Johanka Pozri príspevok
Už som na Porade zažila všeličo, ale toto je pre mňa najnepochopitelnejší príspevok zo všetkých nepochopiteľných .
Johanka, vidiš pre teba je to dosť nepochopiteľná tema, ale mne tam ide o dosť peniažkov, takže tak...
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

misomiso Pozri príspevok
Preco? Stanislav sa chcel iba podelit o svoju radost. ako aj vy to stale dookola robite v roznych temach - napr. ze sa vam podari kolac rozkvitne nejaky kvet a tak...
Super prirovnanie .

benka Pozri príspevok
A čo s tým ?

Bude zásluhou toho konverzný kurz na úrovni 20 Sk / eur ?
Benka, to urcite nie. Ale nezabudaj, ze to bude aj tvoj prezident, kedze USA ovplyvnuju cely svet. To, ze jeho volbu nemozes ovplyvnit, je vec druha..
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ahoj Miso, dík, že si sa ma troška zastal- podľa mňa tu existujú ovela horšie temy ako tá moja, hmhm- neviem, čo je zlé na tejto téme.
Tak toto je dosť smutné konštatovanie, dúfam že s tým Richard začne niečo robiť.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

rickman Pozri príspevok
Super prirovnanie .



Benka, to urcite nie. Ale nezabudaj, ze to bude aj tvoj prezident, kedze USA ovplyvnuju cely svet. To, ze jeho volbu nemozes ovplyvnit, je vec druha..
Rickman, ty si to pochopil, že USA ovplyvnuju celý svet, len vieš niekto to nechápe
Usa rozhodujú o všetkom, je to predsa najsilnejšia ekonomika sveta, však keď zobereme celú EÚ dokopy, tak nevyprodukuju tolko čo USA.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Johanka, vidiš pre teba je to dosť nepochopiteľná tema, ale mne tam ide o dosť peniažkov, takže tak...
Ano, je to dost aj o peniazkoch pre mnohych z nas, v podstate je asi malo ludi n asvete, ktorych sa to netyka.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Miso, teraz ti chcem napisať niečo osobné- sledujem ťa tu dlhšiu dobu a mám rád tvoje príspevky- si správny chlap, máš dobré názory, si rozumný človek- a najma nebojíš sa isť proti prúdu aj keď vieš, že tým pádom je tvoja popularita na tomto fóre na bode mrazu, za tvoju otvorenosť ťa tu nenavidi veľa ľudí, vieš keď nepritakávaš tak si na "odstrel", takisto ako ja som si vždy povedal svoj názor a mal som pár krát z toho neprijemnosti- ale je mi to jedno...
Tak miso, drž sa...
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

bepo Pozri príspevok
Tak toto je dosť smutné konštatovanie, dúfam že s tým Richard začne niečo robiť.
Myslis s tymi inymi temami? Tato mohla zacat sice inac, no aj ja som videl uz horsie. A navyse, je zaradena dobre, co sa o niektorych povedat neda...

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Usa rozhodujú o všetkom, je to predsa najsilnejšia ekonomika sveta, však keď zobereme celú EÚ dokopy, tak nevyprodukuju tolko čo USA.
Ich ekonomika nie je jedinym faktorom, ktory ich stavia do pozicie, v akej su. Ide o historiu, vztahy a vela inych veci, o ktorych si tu tak akurat mozeme popisat . Taktiez nezabudaj, ze 1/3 USA je Saudska Arabia.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

rickman Pozri príspevok
Myslis s tymi inymi temami? Tato mohla zacat sice inac, no aj ja som videl uz horsie. A navyse, je zaradena dobre, co sa o niektorych povedat neda...



Ich ekonomika nie je jedinym faktorom, ktory ich stavia do pozicie, v akej su. Ide o historiu, vztahy a vela inych veci, o ktorych si tu tak akurat mozeme popisat . Taktiez nezabudaj, ze 1/3 USA je Saudska Arabia.
Rick, máš pravdu, že ani arabov nemožno podcenovať, predsa len ropa je ropa a proto aj ten Irak, hmhm
A ešte niečo aj keď sa niekomu vidí, že celosvetový mier nemá nič so Slovenskom spoločné- aj preto fandím Barackovi, lebo tí republikáni moc skáču do Iránu ( Bush, Rice...) a tohto ja sa veľmi, veľmi obávam- lebo nech nás boh chráni, keď by USA zautočili na Irán, zle by to dopadlo pre celý svet a preto mám radšej Baracka, je umiernenejší než John.
Áno toto ma trápi, ešte nejaká poznámka od niekoho, že je to zlá tema- téma je veľmi dobrá- zaujíma ma ako dopadne svet...
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Stanislav 1975 Pozri príspevok
A ešte niečo aj keď sa niekomu vidí, že celosvetový mier nemá nič so Slovenskom spoločné- aj preto fandím Barackovi, lebo tí republikáni moc skáču do Iránu ( Bush, Rice...) a tohto ja sa veľmi, veľmi obávam- lebo nech nás boh chráni, keď by USA zautočili na Irán, zle by to dopadlo pre celý svet a preto mám radšej Baracka, je umiernenejší než John.
Celosvetovy mier - na to by sme mohli zalozit dalsiu temu.. (len to neber doslovne)

To, komu fandis, je jedna vec. No ci svoje sluby naplni, ci mu niekto nenarusi plany, to je vec druha.. Ale to je uz mimo nas .
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Mili pani, mam taky dojem, ze amerika este nedozrela ani na zenu, ani na inu rasu ako bielu v cele krajiny a tak ako to byva, kde sa dvaja biju, treti vyhra.A ci sa nam to paci, alebo nie, taky post, ako prezident ameriky s takymi velkymi pravomocami nas vsetkych ovplyvni, aj bududcnost celej ludskej rasy.
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Myslela som, že som na porade - a toť na pokece!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

tetrisss Pozri príspevok
Mili pani, mam taky dojem, ze amerika este nedozrela ani na zenu, ani na inu rasu ako bielu v cele krajiny a tak ako to byva, kde sa dvaja biju, treti vyhra.A ci sa nam to paci, alebo nie, taky post, ako prezident ameriky s takymi velkymi pravomocami nas vsetkych ovplyvni, aj bududcnost celej ludskej rasy.
Tetriska, niečo na tom bude, však som to písal aj v predchadzajucom príspevku niekde, že sa bojím rasistickej spoločnosti USA
Inak, stávkove kancelarie na nete ponukaju na víťazstvo Johna( teda toho tretieho) kurz 2,5 nasobok vkladu- neskusiš ten risk ???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať