Zavrieť

Porady

Objednanie zájazdu cez travel. sk

Má niekto vlastnú skúsenosť s objednaním zájazdu cez stránku travel. sk alebo cez inviu.sk?
Veľmi mi pomôžu všetky pripomienky. Vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marym je offline (nepripojený) marym

    marym
    V roku 2006 som cez Travel.sk objednávala zájazd do Bulharska, stretla som sa s veľkou ochotou a ústretovosťou.Objednala som zájazd približne o 18,00 a asi o 15 minút mi potvrdili voľné miesta, mailom zaslali pokyny k platbam atd. čiže dovolenku aj s platbou cez internetbanking som mala asi za 1 hodinu. Pokyny k odletu zaslali mailom aj faxom týžden pred odletom. Môžem len odporúčať
    Naposledy upravil marym : 06.06.08 at 12:11

    SVK je offline (nepripojený) SVK

    SVK
    Pri Invii nevies cez aku cestovku je zajazd. Najprv si objednas, kontaktuju ta a potom sa dozvies. Nie je to moc tranparentne a tvaria sa tak, ako by islo o ich produkt. Osobne mam rad ked viem od koho nakupujem!

    zuzi1 je offline (nepripojený) zuzi1

    zuzi1
    To, že cez inviu neviem, o akú cestovku ide som si všimla aj ja, a tiež mi to dosť vadí, pretože dôverujem skôr tým známejším cestovkám. A ako je to s platením? Bojím sa toho, že za zájazd zaplatím a potom mi to niekto odškriepi. Viem, že budem mať doklad cez I - banking, ale aj to sa dá odškriepiť, ak sa chce. Ak sa mýlim, uveďte ma na pravú mieru. Komu to budem platiť, cestovke, či travel sk?

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Neviem či Invia SK a Invia CZ nejako súvisia,ale myslím že áno.
    Osobne som cez nich nekupovala, ale čítala som recenzie na českých stránkach. V Čechách majú úspech,hlavne do vzdialenejších destinácií,lebo sú podstatne lacnejšie.Odlety mávajú vtedy hlavne z Nemecka, alebo z Rakúska.Pochvalovali si , že ich na letiskách vždy čakali delegáti a vybavovali čo bolo treba a hlavne usmerňovali,hlavne tých,čo nemali skúsenosti a neovládali jazyk. Nuž, aj to stojí za pochvalu, že nenechajú klientov na "pospas".

    Objednanie zájazdu cez travel. sk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.