Zavrieť

Porady

opravny vykaz SP

potrebovala by som vediet ked robim opravny vykaz poistneho do socialnej poistovne uvadzam tam opravenu sumu alebo len rozdiel, napr. mam 125 Sk a má byt 128 Sk mám uviest 128 alebo 3 teda rozdiel dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    V poučení sa uvádza: Opravný výkaz nahrádza pôvodne zaslaný výkaz za rovnaké obdobie.
    Podľa toho 128.

    Peterika je offline (nepripojený) Peterika

    Peterika
    ivka22 Pozri príspevok
    potrebovala by som vediet ked robim opravny vykaz poistneho do socialnej poistovne uvadzam tam opravenu sumu alebo len rozdiel, napr. mam 125 Sk a má byt 128 Sk mám uviest 128 alebo 3 teda rozdiel dakujem
    uvádzaš opravenú sumu a podáš aj opravné prílohy na jednotl. zamestnancov, rozdiel nikde nevyčísluješ, len hore vpravo zaškrtneš opravný
    teda 128

    ivka22 je offline (nepripojený) ivka22

    ivka22
    a este by som poprosila o jednu odpoved na opravnom sa vypisuju aj ostatne vypocitane sumy ktore su dobre alebo len tie ktore sa opravuju myslim na tom opravnom výkaze dik

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    ivka22 Pozri príspevok
    a este by som poprosila o jednu odpoved na opravnom sa vypisuju aj ostatne vypocitane sumy ktore su dobre alebo len tie ktore sa opravuju myslim na tom opravnom výkaze dik
    Vypisuješ celý výkaz, t.j. aj sumy, ktoré boli správne...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.